אופני הרים הטוב ביותר הידראולי הבלמים

המשורר ויליאם בלייק אמר פעם, “דברים גדולים נעשים כאשר גברים והרים נפגשים, זה לא נעשה על ידי דוחפים ברחוב.” אף על פי שבלייק לא הכיר רכיבה מודרנית, אופני ההרים של היום יודעים בדיוק למה התכוון. אתה צריך להיות בלמים חסון להתמודד עם הסכנות הטמונות של אופני הרים. אל תדחפו עם הבלמים החרישיים – כאשר אתם פוגשים הר, לכו עם בלם דיסק הידראולי.

פורמולה R1 הידראולי דיסק הבלם בולטת במצבים טכניים גרירה נמוכה, על פי BikeRadar.com. R1 תכונות גליל הורים מזויפים מזויפים, כפול M / C לדמם יציאות אלומיניום מנוף להב מזויף בלם נוצה המיועד מרוץ. פורמולה R1 דיסק בלמים retailed עבור כ 300 $ בתחילת 2011.

את AVID Elixir CR הבלמים דיסק תכונה AVID זה Taperbore הטכנולוגיה. מערכת Taperbore משלבת את מאגר הנוזלים לתוך מכלול הבוכנה, אשר חוסך משקל ומבטל את הצורך במאגר נפרד. הלהב מנוף פחמן shaves גם גרם יקר. אתה יכול גם להתאים אישית את התגובה של הבלם על לטוס עם התאמת מגע ללא משטח פנקס הממוקם בקצה המנוף הבלם. כמו פורמולה R1s, AVID של CRS הם לא זולים – כל הבלם הולך על 418 $ החל בתחילת 2011.

שימור של Dore M595 הוא הרבה בלם לכסף, על פי BikeRadar.com. את Dore M595 coem עם ציר בודד בודד מהדק על גליל הורים, קל ל-דימום מעגלים נוזל כוח עצירה מתקדמת. בלם זה בהשוואה לאחרים במחיר כפול, אמרו המבקרים באתר. Shimano Deore M595 קמעונאית עבור כ 140 $ בתחילת 2011.

מאגורה לואיז פחמן בת הוא בלם “לעשות הכל”, על פי “רכיבה על אופניים”. בתרסיס פחמן גרמני מהונדס מציעה 45 מעלות, ללא צינור צינור צינור זוויתית עבור calipers לניקוי קל, מאגר משולב כפול בוכנה קבועה caliper עם התאמה אוטומטית ללבוש ללבוש. מגורה לואיז פחמן בת עולה כ 150 $ כמו בתחילת 2011.

פורמולה R1

Avid אליקסיר CR

שימאנו דורה M595

מגורה לואיז פחמן בת