אמנון כדי לעזור לרדת במשקל

אין מרכיב סודי לאבד משקל. כדי לרדת במשקל, המכונים הלאומיים לבריאות מייעץ, אתה חייב לקחת פחות קלוריות ממה שאתה לשרוף על פני תקופה ארוכה של זמן. הדרך האידיאלית לרדת במשקל היא לאכול דיאטה מאוזנת, תזונה דלת קלוריות ולהגביר את הפעילות הגופנית. בעוד אכילת אמנון אינה מבטיחה ירידה במשקל, כולל מקור חלבון דל קלוריות זה כחלק מתזונה מזינה יכולה לעזור.

עובדות אמנון

תעשיית המזון מכנה “אמנון עוף”, כי היא מתרבת בקלות ויש לה טעם קל, על פי מאמר ב”ניו יורק טיימס “. הצריכה השנתית של הדגים הלבנים של ארה”ב גדלה פי 4 עד 2003, מרבע ליש”ט לאדם ליותר מ -1.5 ליש”ט. אמנון הוא מאכלי הים החמישי הפופולרי ביותר הנצרך בארצות הברית, דוחות האתר. כדי לענות על הביקוש הזה, אמנון הוא חקוקה ביותר מ 85 מדינות.חלק מהחוקרים אומרים אנטיביוטיקה, חומרי הדברה וכימיקלים אחרים המשמשים דגים מעובדים עשוי להפוך אותו פחות בריא מאשר דגים נתפס בר. עם זאת, היתרונות לב בריא של אכילת דגים בדרך כלל עולים על כל השפעות מזיקות אפשריות של מזהמים, על פי איגוד הלב האמריקני

קלוריות

אמנון הוא מזון דל קלוריות עתירי חלבונים. לפי נתוני משרד החקלאות האמריקני, נתח של 4 אונקיות של אמנון טחון מכיל 108 קלוריות ו -21 גרם חלבון. זה שליש הקלוריות של 4 גרם של בשר בקר רזה, אשר כ -300 קלוריות ו 28 גרם של חלבון. האמנון מכיל אפילו פחות קלוריות מאשר חצי חזה עוף, שיש לו 164 קלוריות ו -24 גרם חלבון. החלפת מנה של אמנון עבור מנה של בשר או עוף תגרום לצריכת קלוריות נמוכה יותר בזמן הארוחה. השיטה הבריאה ביותר, הקלוריות ביותר של הכנת אמנון היא לצלות או לאפות אותו ללא תוספת שומן.

יתרונות בריאותיים

איגוד הלב האמריקני ממליץ לאנשים לאכול דגים גבוהים בחומצות שומן אומגה -3 לפחות פעמיים בשבוע. אומגה -3, שומנים בלתי רוויים בדגים, הוא חשב להפחית את הדלקת בכל הגוף ולקדם בריאות הלב. כאשר מחליפים את חומצות השומן הרוויות המצויות בבשר אדום, חומצות שומן אומגה -3 עשויות גם להוריד את הכולסטרול ואת לחץ הדם. דגים שומניים כמו סלמון, הרינג טונה מכילים את חומצות שומן אומגה -3 ביותר. האמנון מכיל גם אומגה -3, אך בכמויות נמוכות יותר. מנה של 1 אונקיה של אמנון מבושל מכיל 240 מיליגרם בלבד של אומגה -3, בעוד מנה של 1 גרם של סלמון מכיל 2018 מיליגרם של אומגה -3.

ירידה במשקל

רוב המבוגרים דורשים כ -2,000 קלוריות ליום, אך מספר זה יכול להשתנות במידה רבה בהתאם לרמת הפעילות, הגיל, המשקל וגורמים אחרים. כדי לאבד 1 פאונד בשבוע, אתה חייב לשרוף 500 קלוריות ליום יותר ממה שאתה לצרוך. זה יכול להיות מושגת עם שילוב של פעילות גופנית גוברת והקטנת צריכת הקלוריות. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי החלפת אופציות כגון אמנון עבור גבוה יותר קלוריות entries כגון בשר. המועצה לבקרת קלוריות מייעצת כי ירידה במשקל לאט היא השיטה הבטוחה והיעילה ביותר, והסיכוי הטוב ביותר לגרום לאובדן לטווח ארוך של שומן הגוף.