את האיכות הטובה ביותר ואת מחיר נמוך רטט תרגיל מכונות

מכונות תרגיל רטט, בהשראת אסטרונאוטים רוסים בשנות ה -60 ונחקרו על ידי מדענים במימון נאס”א באלף החדש, יכולים להאיץ ולחזק את האימון שלכם. מכונות רטט עזרו לאסטרונאוטים הרוסים להילחם בהידרדרות שרירים באפס הכבידה, ועזרו להם לקבוע את שיא העולם למשך זמן רב ביותר בחלל – 432 ימים. במהלך אימון על מכונת רטט, תנועת השריר שלך עשוי להגדיל עד 70 אחוזים.

מכונות רטט מכנית להגדיל את מספר חזרות אתה מבצע. בחדר הכושר, אתה יכול לעשות אחד bicep תלתל או squat לשנייה. עם מכונת רטט, אתה יכול לבצע 30 עד 50 שנייה. בעוד כמה מחקרים גם טוענים כי מכונות רטט יכול להוריד את הצלוליטיס, להפחית את ייצור הקורטיזול ולהגדיל את צפיפות העצם ואת ייצור הורמון גדילה אנושית, מחקר נוסף נדרש כדי לתמוך בממצאים כאלה.

מכונת רטט גוף מלא כולל פלטפורמה פשוטה עם ידיות כדי לעזור לייצב אותך. אתה יכול לעמוד או לשבת על הרציף או במקום חלק אחד בגוף – זרוע או רגל – על זה. המכשיר יוצר רטט הנע בכל חלקי גופך. כאן הגוף שלך כל הזמן משמרות את משקלו סביב כמו על רכבת תחתית או תרגיל הכדור כדי לשמור על איזון. על מנת להישאר זקוף השרירים שלך להעביר חוזה אוטומטית. במהלך אימון כוח מסורתי, כ 45 אחוז של סיבי השריר שלך מופעלים. מכונות רטט להפעיל כמעט את כל סיבי השריר של קבוצת שרירים ממוקד.

הדיסק, או צלחת, מודל של מכונות רטט כולל משטח גומי על הרציף הדומה לדום. מכונות נועדו לאפשר לך לעבוד קבוצות שרירים ספציפיים. אתה יכול גם להשתמש במכונה כדי לבצע תרגילים בסיסיים כגון crunches ו stretches. חברות המייצרות מכונות רטט כוללות Sunny Crazy, Fitstar, Vibratone ו- Health Mark. High-end ארצות הברית המותגים כוללים המשרד האבולוציה גוף Vibraslim כוח פלייט. מכונות אלה עלות 2,500 $ או יותר.

אתה יכול לקנות מכונת רטט עבור קטנה כמו $ 200 או ככל 10,000 $. A Rite Life Fitness מכונת רטט יעלה בין 200 $ ו 350 $. זהו המוצר הנמוך ביותר הקיים ויש לו תכונות מוגבלות מאוד. אתה יכול לבחור לרכוש מובחרת Power Power Vibrate, אשר ייתן לך את כל פעמון ושריקות, תוך הגדרת לך בחזרה על 10,000 $ או יותר. את רטט Power Plate כמובן מציע עיצוב טוב יותר, תכונות, פונקציות, הגדרות רטט, כוח, והגבלות משקל. ויבראפלה VibraSlim מציעה יתרונות רבים של מודלים סוף גבוה עבור כ 1,600 $. עם זאת, הערכים הטובים ביותר נראה את LifeSpan כושר VP-1000. זה עולה כ 900 $ וכולל 20 רמות רטט שונים, חמישה presets מראש, ו 300 פאונד משקל המשקל.

תוצאות מהירות

איך זה עובד

סוגים

מחיר ואיכות