את ההשפעות של עישון על המשפחה

כאשר אתה מעשן, זה לא רק הבריאות שלך סובל: הבריאות של המשפחה שלך סובל גם כן. יקיריכם יכולים להיפגע על ידי נשימה עשן פסיבי, אשר מורכב מעשן המיינסטרים שאתה נושף ואת עשן sidestream כי wfts מן הסיגריה שלך. עשן סידסטרים יכול להזיק פי ארבעה לעשן המיינסטרים, על פי ניתוח של 2005 ב”בקרת טבק “. בני המשפחה שלך לא בחרו לעשן אבל הם כפופים להשפעות שליליות של עישון פסיבי ולא רצוני לא רק עכשיו אלא שנים רבות לתוך העתיד.

עשן הוא עשן שלהם

מעשנים פסיכיאטריים מסווגים מדי שנה 3,400 מקרי מוות מסרטן הריאות, על פי דו”ח של איגוד הריאות האמריקני. היא אחראית ליותר מ -46,000 מקרי מוות הקשורים למחלות לב וכלי דם ומניעה מאות אלפי מקרים של אסתמה. מנתוני סקר הבריאות הלאומי לתזונה ובריאות 2007-2008 עולה כי למעלה מ -40% מבני מעשנים בני 3 ומעלה היו בעלי רמות ניקוטין בדם, מה שמעיד על חשיפה לאחרונה לעישון פסיבי. מספר זה עולה ל -54% עבור ילדים בגילאי 3-11 החיים עם מעשן.

התינוק שלך זקוק לך

אם אתה רוצה להרחיב את המשפחה שלך, עישון יכול להיות השפעה ישירה על הבריאות של התינוק שלך. על פי דו”ח סטטיסטי לאומי של 2005, 12% מהתינוקות שנולדו למעשנים היו בעלי משקל לידה נמוך לעומת 7.5% אצל מעשנים. לנשים בהריון העשן יש סיכון גבוה יותר להפלות מאשר מעשנים, והתינוקות שלהם נולדים לעתים קרובות יותר עם נכויות התפתחותיות. למרות הסיכונים, 10 אחוז מהנשים ההרות עישנו בשנת 2008, על פי דו”ח של האגודה האמריקנית לריאות.

המשפחה שלך זקוקה לך

כאשר אתה מעשן, אתה שם את עצמך בסיכון של מחלה או אפילו מוות, ואת בריאות ירודה שלך יכול לגבות מחיר על המשפחה שלך הן מבחינה רגשית והן מבחינה כספית. אחד מכל 5 מקרי מוות בארה”ב מיוחס ישירות לעישון, על פי דו”ח של האגודה האמריקאית לסרטן. מחצית מכלל המעשנים ימותו עקב עישון, ו -8.6 מיליון מעשנים יפתחו ברונכיטיס כרונית, אמפיזמה ומחלות לב וכלי דם כתוצאה ישירה מהרגלם. גברים המעשנים הם בסיכון גבוה פי 23 לפתח סרטן ריאה מאשר מעשנים, נשים הן פי 13 יותר.

השפעה רעה

כמעט כל המעשנים – 90% – מתחילים את ההרגל שלהם עד שהם מגיעים לגיל 21, לפי דו”ח של האגודה האמריקנית לריאות, ומחציתם מכורים עד שהם מגיעים לגיל 18. חשוב להגדיר דוגמה טובה על ידי הצגת הילדים שלכם כי עישון אינו מקובל. בשנת 2009, ממשלת ארה”ב ציינה בני נוער מעשנים כגורם השורש של מגיפת העישון באמריקה כאשר היא עברה את חוק מניעת עישון וטבק. החוק מגביל פרסום טבק המכוון לצעירים ודורש הוכחת גיל למי שרוכש סיגריות.

אם אתה חייב עשן

אם אתה לא יכול להפסיק לעשן, אתה יכול להפחית את הסיכונים הבריאותיים של המשפחה מעישון פסיבי על ידי איסור עישון בבית ובמכונית. צעדים כאלה לא רק לעזור למשפחה שלך, אבל הם יכולים להניע אותך להפסיק. לאחר עישון, תמיד לשטוף את הידיים ולשנות את הבגדים לפני הטיפול בילדים. פטרוני מסעדות עם המשפחה שלך כי הם עשן חינם, ולוודא את יום הילד של הילד הוא אזור ללא עשן. זה מקובל לחלוטין להתעקש כי אחרים לא לעשן סביב המשפחה שלך בשל הסיכונים הבריאותיים של עשן טבק משומש.