את הטוב ביותר עבור חוט שחייה חליפות

כאשר אתה לסרוג או הסרוגה בגד ים אתה צריך חוט שמכיל את הצורה שלה הוא colorfast. אנשים רבים לסרוג וללבוש בגדי ים כמו ללבוש מסוגנן עבור שיזוף, אבל אם הכוונה שלך היא לשחות בגד ים שלך, תצטרך לוודא כי חוט אינו מתיחה או מתכווץ כאשר הוא רטוב.

מכשולים נפוצים

חוט המשמש לייצור בגדי ים כפוף לתנאים קשים. השילוב של אור שמש מלא, מלח מן הים או כימיקלים מן הבריכה קרם שיזוף יכול לגרום צבע דהוי או שטיפת צבע מתכווץ או מתיחה. חוט רטוב יהיה גם כבד מאוד וזה ישנה את ההתאמה של בגדי ים. חוט עבה או כבד יהיה מגושם ולא נוח ללבוש. כותנה הסרוגה היא חוט טוב עבור סריגה וסרוגות בגדי ים והוא זמין בצבעים רבים.

איפה לקנות

חוט מתאים בגדי ים זמין הן בחנויות מקומיים מקומיים חוט. חנויות באינטרנט חוט עשויים להציע מגוון גדול של חוטים, הן בצבע ומשקל. עם זאת לא תהיה לך הזדמנות לראות ולגעת חוט לפני הקנייה. חנויות חוט מקומי יוכלו לספק לך עזרה וייעוץ לגבי הרכישה שלך. אתרים של יצרני חוט הם גם מקום טוב לקנות חוט. חברות כגון DMC מציעים מגוון מקיף של כותנה הסרוגה שהוא אידיאלי להכנת בגדי ים.

עֲלוּת

העלות של חוט יהיה תלוי כמה אתה חוט לקנות. זה לעתים קרובות חסכוני יותר לקנות כדורים של חוט וזה אפשרות טובה אם אתם מתכננים לעשות כמה בגדי ים. כותנה באיכות טובה יש מחיר קמעונאי של בין 2 $ ל 4 $ לאונקיה, אך החיסכון משמעותי ניתן למצוא בעת רכישת בכמויות גדולות.

השוואת מחירים

כותנה הסרוגה, עם מגוון רחב של צבעים משקולות, הוא חוט אידיאלי להכנת בגדי ים. סוגים אחרים של חוט, מציעים גם יתרונות משמעותיים. חוטים מעשה ידי אדם, כגון אקריליק, הם חזקים מאוד צבע מהר, מה שהופך את זה אופציה מתאימה עבור בגדי ים, כי הוא לשמש עבור שיזוף. אחד החסרונות של חוט אקרילי היא כי אנשים רבים לא אוהבים ללבוש חוטים מעשה ידי אדם ובדים ליד העור. חוטי “אקו” מודרניים, כגון חוט עשוי ממקור של במבוק, חלב סויה או חלבון חלב, הם חלופות אם אתם מחפשים חוטים טבעיים. אלה הם יקרים יותר, מאשר כותנה הסרוגה אינם זמינים כמו.

אביזרים

ישנם רבים אחרים החוף ואת בגדי הים פריטים שאתה יכול לעשות כדי להשלים בגד ים בעבודת יד. זה כולל סרונג או לעטוף, תיק חוף או אלגנטי העליון ללבוש מעל בגד ים. פריטים קטנים כגון פרחים סרוגות או חרוזים לעשות אביזרים החוף אופנתי. אלה הם דרך ערמומי להשתמש למעלה הסיכויים ואת הקצוות של חוט שמאלה פרויקטים אחרים.

שקול בטנה חליפות שחייה. זה יעזור להבטיח כי בגד ים שומר על צורתו – ושומר צניעות הלובש שלה.: לעשות מדגם מרובע לפני סריגה או סרוגה את הדפוס. לשטוף ולייבש את המדגם מספר פעמים ולבדוק הצטמקות או מתיחה. בצע את כל ההתאמות הנדרשות על דפוס לפני תחילת.; קנה מספיק חוטים כדי להשלים את הפרויקט. הרבה צבע יכול להשתנות, אשר יכול לגרום חוט משני מגרשים צבע שונים להיות מעט גוונים שונים.

טיפים פנימאי