את המשקל הטוב ביותר אימון שגרות

משקל אימון יש יתרונות בריאותיים שונים, כולל עלייה כוח, איזון ותפקוד, כמו גם קידום של הרכב גוף בריא. כמה משקל אימון השגרה זמינים, אבל הטובים ביותר הם אלה יהיו היעילים ביותר לסייע לך להשיג את מטרות הכושר שלך.

אדם המעוניין לשפר את כוח השרירים ואת הפונקציה מרים באופן שונה מאשר אדם המעוניין לפתח גודל שרירי. מתחילים מרימים צפויים לראות שיפורים משמעותיים הן כוח וגודל לא משנה איזו תוכנית הם בוחרים, אבל אלה שיש להם ניסיון הרמה יותר צריך להשתמש בתוכנית המותאמת למטרות שלהם.

אם אתם מחפשים להגדיל את כוח השרירים, להרים שניים עד שלושה ימים בשבוע עם לפחות יום מנוחה בין הפגישות. כוח הבנייה דורש פחות חזרות ומשקל כבד יותר. השלימו שניים עד שלושה סטים של שניים עד שמונה חזרות של כל תרגיל, מנוחה של שתי דקות עד חמש דקות בין קבוצות ותרגילים. אם אתם מחפשים לבנות גודל שרירי, להרים משקולות קלים על ידי עבודה החוצה בנפח גבוה יותר. הרם ארבעה עד שישה ימים בשבוע, עובד קבוצות שרירים שונים על ימים לסירוגין, כך שתוכל להשלים יותר תרגילים לכל קבוצת שרירים באימון כלשהו. לדוגמה, אתה יכול לפתח את החלק העליון של הגוף – החזה, הכתפיים ואת התלת ראשי ביום אחד ואת הגוף התחתון – רגליים, הגב ואת שרירי למחרת. לאחר מכן לעבוד את הגוף העליון למחרת ואת הגוף התחתון ביום המחרת עבור ארבעה אימונים לכל שבוע לוח הזמנים. השלם 4-6 קבוצות של שש עד 12 חזרות של כל תרגיל, מנוחה של שלוש עד חמש דקות בין קבוצות ותרגילים.

השתמש סוללה מתאימה של התרגילים כדי להבטיח לך לפתח את כל קבוצות השרירים הגדולות. כדי לבנות כוח, מחלקת המדינה של מדינת ג’ורג’יה של קינסיולוגיה ובריאות ממליצה להשלים את הספסל העיתונות, lat הנפתחת, העיתונות תקורה, הנפתח tricep, סלסול bicep, squats, הרחבה רגל, סלסול הרגל בטן בטן. אם אתם מרימים כדי להגדיל את גודל השרירים, להוסיף לחץ על מדרון, pushups, pullups, שורות, פטיש תלתלים, העלאה לרוחב, שורות זקוף, סיומת tricep, lunges, deadlifts ועגל מעלה.

השתמש את הכמות המתאימה של משקל במהלך אימון משקולות אימון. אם אתה מרים כדי לבנות כוח, את המשקל אתה צריך לאפשר לך להשלים 2-8 חזרות. אם אתה מסוגל להשלים יותר של כל תרגיל עם המשקל אתה משתמש, אתה צריך להגדיל את המשקל על קבוצות הבאות. אם אתה מרים את גודל השרירים, את המשקל אתה צריך לאפשר לך להשלים שש עד 12 חזרות. בצע התאמות לפי הצורך.

מטרות אישיות

כוח שרירי או גודל שרירי

תרגילים

המשקל הנכון עבור המטרה שלך