את תופעות הלוואי של forlelean coleus forskohlii

עשב coleus forskohlii יש היסטוריה ארוכה של שימוש ברפואה אסיה. עדויות מצומצמות מעידות על יתרונות פוטנציאליים לטיפול באסתמה, תנאי עור, לחץ דם גבוה, תסמונת המעי הרגיז, אנגינה, כאבי מחזור ו השמנת יתר, אך לא קיים מספיק כדי לבסס את ההשפעות הטיפוליות, על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת פיטסבורג. Forlelean coleus forskohlii הוא מוצר פטנט סטנדרטי להכיל כמות מסוימת של רכיבים פעילים נבדק בטיחות ורעילות. ללא קשר למותג המשמש, עם זאת, צמח זה עלול לגרום כמה תופעות לוואי וזה עלול להיות בלתי הולם לשימוש במקרים מסוימים.

דווח על תופעות לוואי

המרכז לסרטן הזיכרון Sloan Kettering קובע כי תופעות הלוואי של Coleus forskohlii כוללות heachache, פעימות לב לא סדירות ולחץ דם נמוך.

התוויות נגד

הימנע זה תוספת אם אתה סובל כיבים או מחלת ריפלוקס gastroesophageal בשל הפוטנציאל שלה כדי להגדיל את חומצת הקיבה. אם אתה יכול להשתמש בבטחה זה עשב בזמן ההריון או סיעוד לא הוקם, מה שהופך אותו נבון כדי למנוע את זה. Sloan Kettering מדווח כי תוספת זו עלולה להגביר את הצמיחה ציסטות בחולים עם מחלת כליה פוליציסטית וממליץ לך להימנע אם יש לך את המחלה. השימוש הוא גם התווית אם יש לך סוכרת בשל חששות כי זה יכול להעלות את רמת הסוכר בדם ואת רמות השומנים.

אינטראקציות תרופות

צמח זה מציג פעולות דומות לתרופות המשמשות להורדת לחץ דם וקרישת דם איטית. אוניברסיטת פיטסבורג מרכז רפואי מדגיש לא להשתמש coleus forskohlii עם סוגים אלה של תרופות ללא התייעצות עם הרופא הראשון. זה עלול גם להפריע מטבוליזציה של מגוון רחב של תרופות מחולקות על ידי האנזים CYP3A. נקה את השימוש forskohlii עם הרופא שלך אם אתה לוקח כל סוג של תרופות.

שיקולי בטיחות אחרים

אם יש לך מחלת כבד או כליות, לא לקחת שום תוסף מבלי לדבר עם הרופא הראשון. לאיברים אלו יש רגישות מסוימת למה שמכניסים לגופכם, במיוחד כאשר אתם פועלים במצב חולה. Drugs.com מציין מינון טיפוסי מורכב 100-300 מ”ג מדי יום. שוחח עם הרופא שלך על מנה מתאימה לצרכים שלך.