בליטות זעירות על המצח ומתחת לעיניים בילד

כאשר הבעיטות הקטנות מופיעות על מצחו של ילדך, מתחת לעיניו ואפילו על לחייו, קל לבלבל אותן עם אקנה, אפילו בגיל צעיר. אלה בליטות הם לא אקנה, אבל הם כנראה יותר מילייה, אשר קטנים, לא מזיק bumps להתרחש על ילדים צעירים עם עור רגיש. אם הילד שלך יש את bumps, יש לזכור כי אתה לא יכול למנוע אותם צריך לטפל בהם בעדינות כדי למנוע הצטלקות.

גורם ל

מיליה הן בליטות קטנות הנגרמות על ידי פתיתי עור שנלכדים על ידי העור. תינוקות נוטים יותר למיליה בגלל העור הטבעי והרגיש שלהם, אבל ילדים מבוגרים ומבוגרים רגישים יותר. מיליה מבולבלים לעיתים קרובות עם אקנה התינוק, שהוא תוצאה של בלוטות חלביות יתר על המידה לאחר הלידה, אבל למילים אין שום קשר עם עור שומני.

זיהוי

מיליה מאובחנים על ידי הבליטות הקטנות, הלבנות, המתפשטות על העור. הם נוטים יותר להופיע מתחת לעיניים, על הלחיים והאף, ועל המצח. כמה מיליה אפילו להופיע סביב או בפה. מיליה אינם מזיקים והם מסתלקים בכוחות עצמם. בגלל שהם עשויים עור דלקת, רגיש, חיכוך ומוצרים כבדים לעיתים קרובות לגרום להם אדמדם או יותר מודלק לאורך זמן.

יַחַס

מיליה אינם ניתנים למניעה משום שכמה ילדים פשוט נוטים יותר אליהם. בגלל מוצרים מעצבן לעתים קרובות להפוך את המילניום גרוע יותר, עדיף לשמור על הפנים של ילדך נקי באמצעות שטיפת פנים קלה ומקלחת. אתה לא צריך לרכוש כל טיפול מיוחד creams. כמבוגר, המיליה מוסרים על ידי ביצוע חתך בעור כדי לשחרר עור לכוד, אבל טיפול כזה אינו הולם לילדים.

אמצעי זהירות

הבליטות של ילדך עשויות להיראות כמו אקנה, אבל הן אינן מלאות בנוזל כמו פצעון. הבליטה נגרמת על ידי עור לכוד וככזה, לא ייהנה מכל סוג של סחיטה וקטיף. שמור את הידיים מעל אותם ולייעץ לילד שלך לעשות כמוהו. משחות אקנה גם לא מתאימות לעור הרגיש של הילד, אז פשוט תמשיך לשטוף את פני הילד שלך ואת המיליה בסופו של דבר להיעלם.