דברים לתת לילדים כדי להרגיע את הגרון ואת השיעול

כאשר מחליטים מה לתת כדי להרגיע כאב גרון ושיעול, לקבוע את סוג של שיעול חשד הסיבה הבסיסית. באופן כללי, ישנם שישה סוגים שונים של שיעול כי הילד שלך עשוי להיות חווה, על פי האתר WhatToExpect.com. שיעול מלא ריר צפוי תוצאה של הצטננות משותפת אשר ניתן לטפל בבית. שיעול עם צפצופים עלול להיגרם על ידי bronchioles מודלק, אשר ניתן לטפל גם עם תרופות או תרופות הביתה. שיעול דמוי נביחות עשוי להיות croup, אשר ניתן לניהול בבית. שיעול מתמשך, שיעול עם צרות נשימה או שיעול, צריך לטפל על ידי הרופא שלך.

מִיץ

שיעול מלא ריר ניתן להקל עם מיץ קר או נוזלים. משקה קר יכול להקל על הדגדוג בגרון של הילד שלך גורם לשיעול. זה גם יכול לעזור כדי להקל על הכאב מן כאב גרון. אם הילד שלך חולה, הוא צריך להישאר hydrated, ולתת לו מיץ יכול לעזור. מיץ יכול גם לעבוד כמו expectorant, עוזר לשבור את ריר גרימת שיעול מלכתחילה. הימנע מתן הילד שלך חומצי או משקאות מוגזים, כמו אלה יכולים לפגוע בגרון נרגז.

משוחרר ריר

לקבלת שיעול רירי או שיעול צפצופים, נסה לתת לילד שלך מלוחים טיפות האף. טיפות, יחד עם מזרק נורה, יכול לעזור להיפטר האף של ריר, יכול לעזור להקל על שיעול. שיעול ירד יכול לעזור לגרון של ילדך להרגיש טוב יותר: הפעל מקלחת חמה כדי להוסיף לחות לאוויר, והילד שלך יושב בחדר האמבטיה החם והמהביל למשך זמן קצר. הפעל אדים מגניב אדים באזור השינה של הילד שלך כדי להוסיף לחות באוויר. אם אתה מפעיל את מכשיר האדים, לנקות אותו מדי יום כדי להסיר נבגי עובש כי לעתים קרובות הטופס.

דיכוי שיעול

תרופות רבות קיימות כדי לעזור להפחית את השיעול של הילד. אם הילד שלך הוא בן 4 או מתחת, עם זאת, האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים ממליצה לא לתת את הילד ללא מרשם תרופות. עבור ילדים מעל גיל 4, להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני מתן שיעול או תרופות קרות. לעתים קרובות, רופאים ממליצים להימנע מדכאי שיעול כי הם לא מאפשרים לגוף לגרש ריר וחיידקים.

דבש

דבש יכול להקל על כאב גרון ו לדכא שיעול. מחקר שנערך בשנת 2008 ופורסם ב “Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine” מצא כי ילדים שקיבלו דבש לפני השינה השתעלו פחות מאלה שקיבלו תרופה כדי לדכא שיעול או כלום. השוואות על האפקטיביות נעשו לאחר ראיונות עם הורי הילדים. ההורים דיווחו על שיעול פחות ושינה טובה יותר עבור אלה שלקחו את הדבש. הדבש היה אפילו טוב יותר מדכא שיעול. החוקרים משערים כי המרקם והצמיג הדביקים של הדבש מעילים את הגרון בצורה כה טובה, עד שהם מקלים על הכאב והשיעול: אם ילדך צעיר מ -1 שנה, הימנע מדבש. תינוקות זה צעירים רגישים צורה של חיידקים בתוך דבש שיכול לגרום בוטוליזם.

אם לילד שלך יש שיעול מתמשך, זה עשוי להיות סימן של אסטמה. הפוך את הילד פגישה עם הרופא מיד. שיעול עם קוצר נשימה, חום גבוה, בחילות, שפתיים כחולות וכאבים וכאבים עלול להיגרם על ידי דלקת ריאות: להביא את הילד לרופא מיד. שיעול יבש ואחריו קול צווחה על שאיפה עשוי להיות שיעול. זה יכול להיות מטופל רק עם אנטיביוטיקה, אז הילד שלך חייב לראות את הרופא.

מתי להתקשר לרופא?