האימון עבור הליכון המסלול nordic

המסלול הפופולרי הליכון מסלול לספק דרך נוחה לעבוד מערכת הלב וכלי הדם שלך, כמו גם את השרירים של הגוף התחתון שלך. בגלל ריצה והליכה הם על כל מה שאתה יכול לעשות על הליכון, אנשים רבים מוצאים אותם משעמם. עם זאת, הגדרות רבות נמצא על מסלול דישה נורדי יכול להיות שונה כדי לספק לך שריפת שריר, קלוריות, שריפת האימון. כדי למנוע פגיעה, הקפד להתחיל כל אימון עם חמש עד 10 דקות חימום.

הליכה היא דרך מצוינת לטון את הרגליים ולשפר את כושר הלב וכלי הדם. זה בטוח עבור כמעט כל האוכלוסייה, גם אלה עשויים לסבול אי נוחות משותפת. הוספת שיפוע הליכון ההליכה ההליכה שלך יהיה עוד מס מערכת הלב וכלי הדם שלך ואת שרירי הרגליים. התאם את ההליכון למישור מאתגר ומהירות אתה יכול לשמור בלי להישען על הידיות. עם הגדרות אלה, ללכת במשך 20 עד 30 דקות. אם אתה מעדיף, אתה יכול להתייחס לטיול שלך יותר כמו אימון גבעה כל הזמן להתאים את השיפוע. לדוגמה, ללכת במשך שתי דקות בשיפוע של 2 אחוזים, ולאחר מכן דקה אחת ב -8 אחוזים. המשך לעבור קדימה ואחורה עד שתושלם האימון.

ריצה על שיפוע היא דרך מצוינת לחזק את quadriceps ואת שוקיים ולשפר את הכושר הכללי. זה יכול להיות קשה לרוץ על שיפוע במשך תקופה ארוכה של זמן, ולכן אימון הגבעה עשוי להיות מתאים יותר. להתאים את ההליכון למישור מאתגר לרוץ בקצב נוח במשך 2-3 דקות. ואז להוריד את השיפוע ולהמשיך לרוץ עוד 2-3 דקות. המשך חלופי הלוך וחזור, הוספת מדרון מאתגרת נוספת מדי פעם.

ריצה ארוכה, איטית ריצה היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשפר את הסיבולת שלך. אימון זה כרוך בריצה בקצב נוח למשך זמן רב, כגון 60 עד 90 דקות. כדי לשמור על כושר גופני על פני תקופה ממושכת זו, חשוב לשמור על המהירות שלך בעצימות נמוכה.

אם יש לך קצת זמן להקדיש את ההליכון שלך מכשיר דישה, אימון מרווח יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך. זהו אימון מהיר, אינטנסיבי כי zap קלוריות ולהשאיר אותך מרגיש ממריץ. לאחר התחממות, להגדיר את המהירות על ההליכון לקצב נוח. לרוץ בקצב זה למשך דקה אחת, ולאחר מכן להגדיל את המהירות עד שאתה ליד או ליד ספרינט. שמור על מהירות זו למשך 30 עד 60 שניות ולאחר מכן חזור לקצב הנוח למשך 90 שניות. המשך לסירוגין לסירוגין עד לסיום אימון של 20 דקות. אתה יכול לשנות את הזמנים לפי הצורך. לדוגמה, אם אתה צריך יותר זמן להתאושש, ללכת בקצב נוח במשך 2-3 דקות ולא 90 שניות.

טיולי הליכה

שיפוע פועל

ארוך, מרחק איטי

אימון אינטרוול