הדף עשר כפפות קיקבוקסינג

כאשר אתה מתחיל sparring או עושה תיק כבד או עבודה כרית, זוג טוב של כפפות קיקבוקסינג חשוב מאוד – הן להגנה שלך ואת ההגנה של השותפים שלך הכשרה. אם אפשר, נסה מגוון של כפפות kickboxing עבור עגול או כך לפני שתבצע הרכישה הסופית שלך. חברים בחדר הכושר שלך צריך מבחר של מותגים וזוגות שונים שאתה יכול לנסות. שש עשרה אונקיות כפפות הם סטנדרטיים למדי, אם כי ייתכן שתרצה זוג מצית או כבד בהתאם לגודל שלך כוח .ההבדלים האחרים תלויים בעיקר ההעדפות שלך. כפפות תחרה למעלה נוטים להיות בטוחים יותר על היד שלך, למשל, אם כי כפפות Velcro המודרנית עכשיו די בטוח גם – שלא לדבר הרבה יותר קל לעלות על לסירוגין. ריפוד הג’ל נוטה להימשך זמן רב יותר מאשר קצף ריפוד, אם כי זה לא נכון 100 אחוז מהזמן, או. איכות הייצור חשובה יותר מהחומרים המשמשים. עם זאת, תוכלו לקבל הרבה יותר להשתמש מתוך כפפות עור לעומת ויניל, כך מקל עם עור אם אתה מתכנן להשתמש הכפפות שלך עבור הרבה מגע קשה.

כפפות יריב נועדו מתאגרפים, אבל הם עובדים באותה מידה גם עבור kickboxers. עם עיצוב כפול רצועה, הם כפפה גבוהה ההייטק ונוח מאוד מודרני שנועד להגן בצורה אופטימלית האגרוף שלך ואת פרק כף היד. הם אחד האופציות יקרות על כ 120 $ לכל זוג, נכון לתחילת 2011.

Everlast מציעה זוג כפפות כדי להתאים לכל תקציב. כמובן, זוגות 20 $ ב Kmart לא יחזיק מעמד כל עוד $ 150 כפפות בכיתה המקצועית שלהם, אבל הם עדיין מחזיקים עד כמות סבירה של התעללות.

כפפות הקונדבוקס של וינדי הן עיצוב פשוט ועמיד. הם רק עלות כ 80 $ לכל זוג, ואתה תקבל תקופה ארוכה של שימוש מהם.

כפפות תאומים מיוצרים בתאילנד, הבית של Muay תאילנדית kickboxing. הם עשויים להיות כפפות במחיר סביר ביותר עבור איכותם כי אתה יכול למצוא – מחיר לכל זוג הוא רק על 55 $ כל אחד.

כפפות Hayabusa דומים כפפות יריב בכך שהם בסגנון מודרני, איכות של כפפות קיקבוקסינג. העיצוב שלהם הוא קצת פחות טק מאשר של ריבאל, אשר כמה אנשים עשויים להעדיף, והם קצת יותר זול רק על 90 $ לכל זוג.

כפפות Fairtex הם מיושנים יותר מסורתיים בעיצוב שלהם מאשר ריבאלס או Hayabusa, אבל הם עדיין עמיד מאוד באיכות גבוהה. הם עולים כ 90 $ לכל זוג.

לְהִתְחַרוֹת

אוורלסט

סוער

תְאוּמִים

הייאבוסה

פיירטקס

כפפות המאה לעבוד היטב עבור זוג מתחיל. הם רק עלות כ 50 $ כל אחד, ואתה תקבל לפחות 50 $ בשווי של שימוש בהם, למרות שהם כנראה לא יחזיק מעמד עוד כמה אפשרויות יקרות יותר.

כפפות kickboxing המיוצרים על ידי לחימה ספורט בינלאומי נעשים גם במונחים של איכות ועמידות. עם זאת, עבור $ 80 זוג, הם אחת האפשרויות pricier עבור הערך.

כמה אנשים ירצו כפפות TapOut פשוט בגלל מיתוג אגרסיבי של החברה. אנשים אחרים לא ירצו אותם מאותה סיבה. כך או כך, בעוד כפפות הגון מבחינת איכות, אתה בהחלט יהיה לשלם עבור הלוגו. בסביבות 120 דולר לכל זוג, כפפות TapOut הם priciest ברשימה זו עבור האיכות שלהם.

מֵאָה

ספורט לחימה הבינלאומי

אמריקאי לעמוד כפפות הם טוב באמצע ברמה זוג. הם מציעים איזון טוב של איכות ומחיר של כ $ 64 לכל זוג.

הקש על

אמריקאי לעמוד