הליכה לפני או אחרי הארוחות

הליכה לפני או אחרי הארוחות מקדם פעילות מטבולית בריאה, אבל הליכה לפני הגוף יש מזון לבלוע תגובות כימיות שונות מאשר הליכה לאחר הגוף החלה לעכל את האוכל. לא משנה אם תחליט ללכת לפני או אחרי ארוחה, בכל פעם שאתה משתתף בפעילות גופנית המתאימה לגיל שלך ואת המצב אתה משפר את הבריאות הכללית שלך.

הליכה לפני ארוחה

הליכה בתוך חצי שעה בערך של אכילת ארוחה מקטין את כמות הסוכר והשומנים המצטברים בדם לאחר אכילה, במיוחד כאשר הם נובעים ממזונות עשירים בחלבון או בפחמימות. פעילות גופנית גם מגרה את חילוף החומרים שלך, אשר שורף אנרגיה וקלוריות. על פי מחקר שפורסם בשנת 2006 ב “פיזיולוגיה יישומית, תזונה ומטבוליזם”, אנשים שהלכו לפני שהכניסו מזון כלשהו בבטן שלהם והלכו חזק מספיק כדי להזיע שרפו יותר שומן מאשר אלה שהלכו אחרי האוכל.

ירידה בתיאבון

כאשר אתם עוסקים בפעילות מתונה עד קפדנית, התיאבון נוטה מיד לרדת בשל העלאת טמפרטורת הגוף. כאשר הגוף חם יותר מהרגיל, הוא מתרכז בהורדת הטמפרטורה כדי לשמור על הומאוסטזיס. תיאבון ועיכול באופן זמני נדחפים הצדה עד שהגוף כבר לא לחוץ על ידי חום. עם זאת, ברגע שאתה קריר, תאבון מחזירה. אז אם אתה מנסה לרדת במשקל, הליכה לפני הארוחה עשויה לעזור להפחית את צריכת המזון שלך, במיוחד אם ההליכה שלך מייצרת עלייה משמעותית בטמפרטורה הפנימית.

הליכה אחרי ארוחה

תלוי כמה מזון אתם צורכים, התמודדות עם הליכה קלה או מתונה היא דרך מצוינת להאיץ את חילוף החומרים ואת לשרוף אותם קלוריות, כמו גם לתרום לבריאות השריר והלב. עם זאת, הליכה מהירה לא הציע לאחר צריכת ארוחה כבדה כי הגוף מנסה לעכל מסה גדולה של מזון תוך הליכה נמרצת באותו זמן. זה גורם לאספקת הדם כדי overextend עצמו, אשר מאלץ את הלב לבצע בקצב כפול שלה. המתן כ 45 דקות עד שעה ללכת אחרי הארוחות הגדולות.

עזרה עבור נדודי שינה

אנשים שיש להם בעיה להירדם עשויים ליהנות מטיול אחרי ארוחת הערב. הסיבה לכך היא כי הכימיקלים הדרושים כדי לגרום לשינה הם תוצרי לוואי של פעילות חילוף החומרים, במיוחד כאשר הסוכר נשרף עבור אנרגיה. אז יותר סוכר בשימוש בביצוע פעילות גופנית, יותר של כימיקלים אלה לישון מיוצרים. בנוסף, פעילות אור כמו הליכה גם הוכיח להפחית או אפילו לחסל את התשוקה מזון הערב.