ויטמין C unbuffered & שתן בוער

ויטמין C הוא מזין חיוני למצוא פירות הדר וכן תוספי מזון. כמו כן נקרא חומצה אסקורבית, ויטמין C הוא ויטמין מסיס במים חשוב למגוון של תהליכים פיזיולוגיים, כולל ריפוי פצעים, תיקון עצם ועשיית קולגן. ויטמין C משמש גם כטיפול נלווה בדלקות בדרכי השתן, אחד הסימפטומים של אשר בוער על שתן.

Unbuffered ויטמין C

לינוס פאולינג המכון באוניברסיטת אורגון סטייט מספק רשימה של צורות שונות של ויטמין C כי הם bioavailable. נספג ויטמין C ספקים פחות חומצי מאשר unbuffered. הם יכולים להיות מינרל ascorbate, אסתר- C או ויטמין C עם ביופלבונואידים. מינרל ascorbates הם ויטמין C נגזרים הכוללים ascorbate סידן אשלגן ascorbate, ואילו אסתר- C הוא תוספת המכילה סידן ascorbate וחומצה אסקורבית חמצון. מצד שני, ויטמין C unbuffered הוא חומצי יותר, על פי “רפואה אינטגרטיבית” והוא ישר חומצה אסקורבית.

דלקת בדרכי שתן

זיהומים בדרכי השתן נגרמים על ידי מספר חיידקים, על פי “מנדל, דאגלס, ובנט של עקרונות ושיטות של מחלות זיהומיות.” הסיבות הנפוצות ביותר של זיהומים חיידקיים של מערכת השתן הם Escherichia coli, או E.coli, Klebsiella, Staphylococcus saprophyticus או S. saprophyticus ו Proteus. זיהומים קולי הם הנפוצים ביותר בקרב נשים צעירות יותר להתרחש מנגב מנגב שיטות. זיהומים Klebsiella להתרחש יותר באוכלוסיות קשישים ו immunocompromised. זיהומים S. saprophyticus מתרחשים בדרך כלל אצל נשים פעילות מינית לאחר יחסי מין. לבסוף, זיהומים Proteus להתרחש אצל גברים קשישים שיש בעיות הערמונית.

תסמינים

הרפואה הקלינית הנוכחית מתארת ​​תסמינים של דלקת בדרכי השתן כרגשות של דחיפות, צורך להשתין בתדירות גבוהה יותר, שתן מעונן ומריר, כאב ושריפה על שתן. הסימפטומים שאתם עלולים להיתקל בזיהומים מסובכים יותר כוללים בעיות בריקון שלפוחית ​​השתן, שריפה מסביב לפתיחת השופכה, חום, צמרמורות, הזעות לילה, כאבים באזור הסופרפובי, או הבטן התחתונה מעל עצם הערווה, וכאב באזור הצלעות התחתונות שלך.

יַחַס

מאמר ב “Acta Obstetricia ו Gynecologica Scandinavica”, ויטמין C הוצגה לשחק תפקיד חשוב בטיפול בדלקות בדרכי השתן. המחקר הסביר עוד כי צריכת יומי של 100 מ”ג של חומצה אסקורבית unbuffered מופחת זיהומים בדרכי השתן אצל נשים הרות. ד”ר ג’רלד מנדל, ואחרים. מסבירים כיצד ויטמין C וחומצה היפורית הנמצאת בחמוציות מסייעת להסיר חיידקים ממערכת השתן ב”מנדל, דאגלס ובנט, עקרונות ועיסוק במחלות זיהומיות “. ויטמין C וחומצה היפוריית מעכבים חיידקים, כגון E. coli, מהיצמדות לתאי האפיתל שמקימים את השלפוחית ​​ושופכה. לכן, עוזר לגוף לשטוף את הזיהום המזיק.