ויט b6 ו unisom

Unisom הוא שם המותג של doxylamine, תרופה המשמשת לטיפול לטווח קצר של נדודי שינה. זה מיוצר על ידי Chattem, Inc, והוא זמין במספר בתי מרקחת מקומיים ללא מרשם. זה יכול לשמש גם כדי להקל על תסמיני אלרגיה על ידי חסימת הפעולה של היסטמין כימי. ויטמין B-6 הוא ויטמין מסיס במים הממלא תפקיד חשוב בלחימה בזיהומים ושמירה על תפקוד העצבים. זה ניתן להשיג ממזונות כגון אבוקדו, בננות, קטניות, אגוזים, בשר ותוספי סינתטי. Unisom בשילוב עם ויטמין B-6 עשוי לעזור בחילה והקאות.

על בחילות והקאות

בחילה היא הדחף להקיא, בעוד שהקאות מכריחות את תכולת הבטן מעלה ויוצאת מהפה, בדרכים אלו הגוף מגיב לפולשים ולמיגרנים. זיהומים מסוימים, תרופות, מחלות תנועה, מחלת בוקר, כימותרפיה וגידולים במוח לעיתים קרובות להוביל בחילות והקאות. מלבד הימנעות מפעילה, תרופות מסוימות עשויות גם לסייע במניעת התנאים.

Unisom וויטמין B-6 עבור בחילות והקאות

נטילת ויטמין B-6 ספקים יחד עם doxylamine היא דרך בטוחה ויעילה של הפחתת בחילות והקאות הקשורים בחולי בוקר צריך להיחשב הקו הראשון של הטיפול, על פי הקווים שהונפקו על ידי הקונגרס האמריקאי של מיילדות וגניקולוגים. מאמר שפורסם בגיליון אוקטובר 2010 של “New England Journal of Medicine” קובע כי שילוב זה יכול להפחית בחילה והקאות של כמעט 70 אחוזים.

תופעות לוואי

Doxylamine וויטמין B-6 נמכרו קודם לכן יחד כצירוף. עם זאת, הוא הופסק כמו כמה מחקרים קודמים עולה כי שילוב זה הגביר את הסיכון למומים מולדים. דאוקסילאמין, או יוניסום, קשורה גם לתופעות לוואי כגון יובש בפה, נמנום, כאבי ראש ועצבנות. מינון גדול של ויטמין B-6 עשוי גם להוביל קהות ושינויים חושי.

אמצעי זהירות

אמנם הן ויטמין B-6 ו Unisom זמינים מעל לדלפק, עדיף לדבר עם רופא כדי לראות אם הם מתאימים לך. הרופא שלך עשוי גם לעזור לקבוע מינון מתאים. ליידע את הרופא על כל תרופה אחרת או מראש תנאים הקיימים, כדי למנוע אינטראקציות סמים וסיבוכים אפשריים.