טריפלה לירידה במשקל

Triphala, הידוע גם בשם “המלכה האם” של תרופות ברפואה איורוודית, על פי אלמין ברטון, דיקור מורשה הבעלים של טיפולים רפואה ילידים בנד, אורגון, היא נוסחה צמחית המנקה באותו זמן, גוונים ו detoxifies את מערכת העיכול כולה, אשר יכול להוביל לירידה במשקל. יעיל עדיין עדין, הוא משמש ברחבי הודו שבו הרבה של האוכלוסייה הוא צמחוני, הדורש נוסחאות שאינן counteractas עם הדיאטה. הם אומרים בהודו, היא מסבירה, “אם אין לך אמא, זה בסדר, כל עוד יש לך triphala.”

הִיסטוֹרִיָה

איורוודי רפואה תאריכי לאחור ככל 1500 B.C., המתפתחת מן ההרגלים ההודי המסורתיים ההודי. Sushruta Samhitas, הנפח הידוע ביותר של איורוודה, מזכיר כי triphala פועל כסוכן איזון עבור מערכת העיכול על ידי טיהור הכבד, קידום תנועות המעי הרגיל ושיפור ההתבוללות המזינה. Triphala הוא עדיין בשימוש כיום על ידי אנשי מקצוע רפואה אלטרנטיבית כמו naturopaths, דיקור ו איורוודית מתרגלים. זה ניתן לרכוש מעל הדלפק אבקה או טבליה טופס, אבל לבדוק עם היועץ הרפואי שלך לפני שתחליט אם אתה צריך להשתמש בו.

רכיבים

השם Triphala פירושו “שלושה פירות”, המתייחסים לגרסאות אבקתית של שלושת צמחי המרפא, שריר הלב, טרמינליה והטרמיניה בלריקה, על פי אתר מרכז הזיכרון לסרטן ממלכתי סלואן. משמש מאות שנים בתרופות איורוודית, פירות אלה מספקים חזקה נוגדי חמצון, משלשל נכסים החריף. Triphala guggul מכיל שני אבקות צמחים נוספים, comukhora mukul ו bedalium הודית, כי הם אמרו כדי להגביר את הירידה במשקל.

קולון טונר

Triphala גוונים הרקמות של המעי הגס, מסביר ברטון, שיפור פריסטליס וקידום סדירות, אשר יכול לעזור בהורדת משקל עודף. במחקר שנערך באוניברסיטת פיטסבורג, 70 אנשים הסובלים מעודף משקל בדקו שלוש גרסאות של triphala guggul כנגד קבוצת פלסבו. במהלך הניסוי בן שלושה חודשים, כל שלוש קבוצות הטריפלה “גרמו לירידה משמעותית במשקל ולשיפור ברמות הכולסטרול”.

דטוקסיפר

המרכז לסרטן הזיכרון Sloan Kettering מדווח כי Triphala משמש כדי להקל על עצירות, השמנה, דלקת, כיבים כרוניים וכולסטרול גבוה. ברטון מסביר כי הנוסחה “מנקה פסולת מטבולית מרקמות של כל האיברים החיוניים”, תוך מתן תכונות משלשל לא מתמשך.

אנרג’ייזר

צפו בתחושה מחודשת של אנרגיה והצטמצמות האיטיות תוך חמישה עד שבעה ימים של שימוש קבוע, אומר ברטון. Triphala מכיל חומצה גאלית, נוגד חמצון חזק, על פי המרכז לסרטן הזיכרון Sloan Kettering. רופאים מערביים משערים כי פוליפנולים ופלבנואידים נוספים עשויים להיות אחראים להשפעות האנטי-דלקתיות, האנטיבקטריאליות והאנטי-פרכאליות הנראות על ידי מתרגלי איורוודה במשך מאות שנים.