לחמם פעילויות עבור הכיתה העיקרית

לחמם את הפעילויות עבור הכיתה העיקרית לספק שימושי, מגרה דרכים להתחיל את הכיתה. כמורה בבית ספר יסודי, ייתכן שתתקשה למשוך את תשומת לבך של התלמידים בשעות מסוימות במהלך היום, כגון בשעות הבוקר, לאחר ארוחת הצהריים או ההפסקה, ולקראת סוף יום הלימודים. ליישם להתחמם פעילויות כדי לקבל את התלמידים מוכנים להתמקד השיעור הבא.

המשחק צועד מספק דרך שימושית עבור התלמידים שלך להתחמם דרך התנועה תוך כדי לסייע להם לשמור להתמקד ולהתכונן לשיעור קדימה. בפעילות פשוטה זו, בקשו מהסטודנטים שלכם לצעוד במקום בזמן שהם מדקלמים את האלפבית. שאל את התלמידים לספור על ידי מכפילים של 2, 5 או 10 אם השיעור הבא מלמד מיומנויות במתמטיקה.

פעילות זו מסייעת לילדים להיפטר אנרגיה עודף, אשר עובד היטב כאשר התלמידים מתקשים להתיישב. בקשו מהתלמידים שלכם ללכת בשלווה מסביב לחדר. לקרוא פקודה ספציפית לספר לתלמידים לבצע פעולה מסוימת. לדוגמה, לצעוק החוצה, “קופץ שעועית”. התלמידים שלך צריך לקפוץ למעלה ולמטה. השתמש בפקודה “קפוא שעועית” להורות לתלמידים שלך לעמוד בשקט ככל האפשר, או “שעועית רץ”, אשר מבקש מהם לרוץ במקום. השתמש ברעיונות שלך כדי להוסיף וריאציות מעניינות ויצירתיות למשחק הזה.

הפעל תג כבשים עבור דרך פשוטה ומרתקת כדי לעורר את התלמידים שלך. בקשו מרוב הילדים להעמיד פנים שהם כבשים. בחר כמה תלמידים לפעול כחקלאים, וסטודנטים אחרים לשמש רודפי. הרודפים מנסים לתייג את הכבשים. התלמידים המתויגים חייבים לשכב על הגב עם הרגליים באוויר, מה שהופך צליל “baa”. הם יכולים לחזור למצב עמידה רק כאשר איכר מגלגל אותם. לשחק את המשחק יותר מפעם אחת, כך התלמידים מקבלים את ההזדמנות לשחק תפקידים שונים.

פעילות החימום מסייעת לתלמידים לפתח מיומנויות תיאום בסיסיות. הוא גם תופס את תשומת הלב שלהם ואת המיקוד. לעמוד מול החדר. בקשו מהסטודנטים להעתיק את הפעולות שלכם, אבל רק אם הפעולה מקדמת את המילים “סיימון אומר”. אם לא אמרת “סיימון אומר”, וסטודנטים מבצעים את הפעולה, הם חייבים לשבת בכיסאות שלהם עבור שתי סיבובים לפני שהם יכולים להשתתף שוב.

משחק ציד

שעועית משחק

תג הכבשים

המלך אמר