מדוע חינוך התזונה חשוב לילדים בגיל בית הספר?

חינוך תזונה רק כמה ילדים מקבלים זה מה שנלמד בבית הספר. ילדים צעירים יכולים ללמוד את ההבדל בין מזונות מזינים ומזונות לא בריאים הן בחינוך והן בפעילויות חינוכיות. בבית, הורים יכולים ללמד את ילדיהם עוד יותר על החשיבות של אכילה מאוזנת, תזונה מזינה, אשר יכול לעזור להם לחיות חיים ארוכים ובריאים.

ילדים רבים אינם יכולים להבדיל בין מזונות בריאים לא בריאים. Lilian WY Cheung ו- Hank Dart מדווחים בספרו “לאכול טוב ולהמשיך לנוע: תכנית לימודים בין-תחומית להוראת תזונה בבית הספר היסודי העליון”, המציגה ילדים של תמונות מזון בריא לעומת מזונות לא בריאים, היא דרך חשובה לעזור להם להבין מה מזון שהם צריכים לאכול. כאשר הילדים שלך מלמדים את ההבדל בין מזון מזין לג’אנק פוד, הם נוטים יותר לעשות בחירות בריאות ככל שהם מתבגרים.

ילדים רבים אוכלים כמה ארוחות מזון מהיר מדי שבוע, וזה סוג של מזון תורם לעלייה במשקל בריא ואת צריכת גבוהה של שומן רווי, קלוריות ומלח. כאשר אתה מלמד את הילדים על מזון מהיר ועל הסכנות שלו, זה עשוי להניע אותם לעשות בחירות אכילה בריאה יותר, צ ‘ונג דרט הערה. הצגת דרכים לבחור בריאה הנסיעה תאפשר לילדים שלך להשתלט על מה שהם מכניסים לגופם. בחירה בחירות מזון לרמת אנרגיה ויכולת לשחק יכולה לעזור להניע את ילדיך בגיל בית הספר לחשוב על בחירת מזון בריא יותר.

ילדים שאוכלים מזון בריא על בסיס קבוע נוטים יותר לעסוק בפעילות גופנית יומיומית. איזובל ר. קונטקו מדווחת בספרה “חינוך תזונה: קישור מחקר, תיאוריה, ומעשה” כי תזונה תזונה וחינוך גופני הולכים יד ביד. לילדים שאוכלים נכון יש יותר אנרגיה לשחק במגרש המשחקים או לעסוק בפעילויות ספורט מאשר ילדים שאוכלים דיאטה עשירה בשומן ובסוכר. הוראה תזונה גם לחנך את הילדים על איך פעילות גופנית סדירה עובד עם מזונות בריאים כדי למנוע מחלות מסוכנות.

דגש על החשיבות של אכילת חמש מנות של פירות וירקות בכל יום. כאשר הילדים הצעירים שלך נחשפים לשיעורים ופעילויות המתמקדים באכילת פירות וירקות, צריכתם של מזונות אלה מזינה מגדילה באופן משמעותי. צ’אונג ודארט מציינים כי לימוד ילדים כדי לעקוב אחר צריכת הפירות והירקות שלהם הוא אחת הדרכים להניע אותם לאכול יותר מנות מדי יום. חינוך תזונה גם מגביר את הסבירות כי ילדים ימשיכו לאכול הרבה פירות וירקות ככל שהם מתבגרים.

מלמד את ההבדל בין בריא לא בריא

הפחתת צריכת מזון מהיר

מעודדת פעילות גופנית

מגדילה פירות וירקות הכנסה