מהי הדרך הטובה ביותר עבור בן 18 לרדת במשקל?

כדי לרדת במשקל, אתה צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתם צורכים, אומר המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן. בן 18 יכול לעשות זאת באחת משתי דרכים: לאכול פחות קלוריות או להתאמן יותר. הבחירה הטובה ביותר והבריאה ביותר היא שילוב של שניהם. בצע דיאטה מאוזנת כי הוא נמוך סוכר, שומן, נתרן ודגנים מזוקקים ולקבל באופן קבוע בפעילות גופנית שאתה נהנה. שאל את הרופא או דיאטנית לעזרה אם אתה מתקשה לפתח הרגלי חיים המביאים לירידה במשקל בר קיימא.

בן 18 לא צריך לנסות לרדת במשקל על ידי הרעבה עצמית או על ידי הולך דיאטות אופנתיות המעודדות אכילה רק כמה מאכלים – לא רק disordered אכילה להשפיע לרעה על בריאותה הנפשית והגופנית, זה קובע את הבמה עבור קרב לכל החיים עם משקל. במקום זאת, הוא צריך לבסס את הארוחות היומיות שלו על מגוון רחב של מזין, צפוף, נמוך קלוריות אפשרויות כמו פירות וירקות טריים. דרך קלה לעשות זאת היא לעקוב אחר ההמלצה של משרד החקלאות האמריקני למלא חצי מהצלחת שלך בכל ארוחה עם התוצרת. אסטרטגיה זו תעזור לך לאכול פחות, אחרים פריטים עתירי קלוריות תוך עדיין לספק ויטמינים ומינרלים הדרושים. יש לייצר גלם, מאודה, צלוי, קלוי או מבושל עם קצת שומן הוסיף ככל האפשר.

אתה צריך חלבונים רזה כמו עופות, מאכלי ים, טופו מזונות עשירים בפחמימות כגון לחם מחיטה מלאה או פסטה גרגר שלם כל יום, אבל אם אתם אוכלים יותר מדי, יהיה לך קשה לרדת במשקל. בן 18 צריך להיות בין 6 ל 8 גרם של דגנים בכל יום. מנה 1 אונקיה שווה פרוסה של לחם, טורטיה תירס אחד או קמח, 1 כוס של דגני בוקר או 1/2 כוס אורז מבושל, אטריות או דגני בוקר אחרים כמו שיבולת שועל. בן 18 צריך סביב 5 עד 6 1 גרם של חלבון – ביצה אחת, 1/2 גרם של אגוזים או זרעים, 1/4 כוס שעועית מבושלת או קטניות, או 1 גרם של דגים מבושלים, עוף או רזה בשר נחשב כמשרת אחד. ללמוד כיצד לשמור על המנות שלך בתוך המדידות המומלצות יכול לעזור לך להימנע אכילת יתר מכוונת.

סודה, אגרופים פרי ממתקים או משקאות קפה מתוקים, חמאה, שומן, מזונות מטוגנים או מהירים, קינוחים ובשר מעובד כמו נקניקיות או פפרוני הם כולם מקורות לא בריאים של קלוריות. Sodas ופריטים אחרים, כי הם כולם או בעיקר סוכר להוסיף סך היומי שלך קלוריות מבלי לתת לך תועלת תזונתיים. ילדה בת 18 צריכה לא יותר מ 160 קלוריות ריקות ליום, בעוד ילד בגיל זה צריך להיות 265 או פחות. צמצום כמות קלוריות ריקות נערה אוכלת באופן קבוע תעשה ירידה במשקל קל יותר. לשתות 100% מיץ פירות או מים במקום משקאות גבוהה בסוכר לטפל מאפים קינוחים מסחרי כמו מדי פעם מזנון, לא הכרח היומי.

ילד בן 18 או ילדה צריך לעסוק בשני סוגים של פעילות גופנית סדירה כדי לרדת במשקל ולהישאר בריאים: פעילות גופנית בינונית או נמרצת, פעילות חיזוק שרירים. הוא צריך לשאוף כל שבוע במשך סך של 2 שעות ו 30 דקות של תרגיל אירובי מתון בעוצמה כמו הליכה מהירה, 75 דקות של פעילות גופנית נמרצת כגון ריצה או שילוב של שניהם. פעילות חיזוק שרירים – יוגה או הרמת משקולות, למשל – צריכה להיעשות לפחות פעמיים בשבוע. האם כל פעילות גופנית שלך בכמה מפגשים ארוכים או לשבור אותו על פני כמה ימים.

למלא על התוצרת

שליטה בחלבון שלך ופחמימות

דלג על הקלוריות הריקות

מצא זמן לממש