מהם היתרונות של נטילת מינרלים קולואידים נוזליים?

מינרלים מעקב הם סוג של מינרלים חיוניים לגוף לבריאות אופטימלית אבל לא נדרש על ידי הגוף בכמויות גדולות. באופן ספציפי, מינרלים עקבות תמיכה הפונקציה המערכת החיסונית, אנרגיה, מטבוליזם הגנה נוגדת חמצון. תוספי נוזלים קולואידאלים נוזליים הם סוגים של תוספי מינרלים זכר כי מתיימר קליטה טובה יותר על ידי הגוף שלך בגלל הגודל הקטן של מינרלים colloidal. עדויות קליניות אינן תומכות בטענות של יצרני תוספי מינרלים קולואידים על בטיחותם או יעילותם של מוצרים אלו. כמו כל תוספת מינרלים, אתה צריך לדבר עם רפואי מקצועי לפני צריכת תוספת מינרלית קולואיד נוזלי.

חשיבותה של מינרלים

מינרלים מספקים מבנה לרקמות בגוף כמו העצמות והשיניים. בנוסף, מינרלים תמיכה איזון חומצה בסיס נאות בגוף ולתמוך תהליכים רבים של אנזימים. יתר על כן, מינרלים לשחק תפקיד הדחף העצב שלך ואת התכווצות שרירים ותמיכה לשחרר את האנרגיה מן המזון בגוף.

קולואידים

קולואיד הוא חומר מופץ באופן אחיד באופן מיקרוסקופי בכל חומר אחר. יתר על כן, חלקיקים קולואידים יש צורה וגודל כזה שהם לא לצוף ולא להשרות פתרונות נוזליים. על פי הספר “מינרלים קולואידאל ואלמנטים Trace: כיצד לשחזר את הטבע הטבעי של הגוף,” הגוף שלך בדרך כלל יש זמן קל יותר קליטת חלקיקים מינרליים קטנים יותר. עם זאת, הגוף שלך צריך קודם לעבד את החלקיקים מינרלים על מנת מינרל יש כל ערך ביולוגי. קיים הבדל בין קולואידים אורגניים ואורגניים. קולואידים אנאורגניים יש ספיגה העניים ביותר, בעוד הגוף שלך יכול בקלות לספוג קולואידים אורגניים. אורגני colloids הם acidified טבעי, מה שהופך אותם colloids קל יותר עבור הגוף שלך כדי לעבד.

נוזלים קולואידים מינרליים

היצרנים משווקים מגוון של מוצרים מינרליים קולואידליים הטוענים כי מקורם של מקורות ספציפיים ובעלי יתרונות בריאותיים ספציפיים. לדוגמה, חלק מהיצרנים טוענים כי מינרלים קולואידים נוזליים יש מטען שלילי, המאפשר מינרלים לעבור דרך הנקבוביות של המעיים שלך להגיע הדם שלך. עדויות קליניות אינן תומכות בהטבות המופיעות במוצרים אלה. בנוסף, מאז מינהל המזון והתרופות לא לאמת את הדיוק של הצהרות שנעשו על ידי יצרני תוספי בריאות, אתה לעולם לא יודע את המקור האמיתי או הבטיחות של המקור של כל תוספת מינרלית קולואיד נוזלי.

הטבות נוספות

ייצור של תוספי מינרלים קולואידליים נוזליים גם להשתמש בטקטיקות להפחיד בניסיון לשווק ולמכור את תוספי מינרלים קולואידליים נוזליים. לדוגמה, כמה יצרנים טוענים כי רוב המחלות נובעות מחסרונות מינרליים למניעה. הם קובעים כי אנשים רבים שמתים מסיבות טבעיות לכאורה מתים למעשה מחסר מינרלים. לכן, היצרנים ממליצים על צריכת תוספי מינרלים קולואידליים נוזליים. באופן ספציפי, למשל, מחסור בנחושת עלול להוביל לשיער מאפיר וקמטים בפנים בכל גיל, וחוסר בסלניום יכול להסביר את שיתוק בל, על פי טענותיהם. עדות קלינית אינה תומכת בטענות של יצרני מינרלים קולואידים נוזליים על בטיחותם או יעילותם של מוצרים אלה.