מה אוכל אני יכול לאכול כדי להגדיל את רמת האנרגיה שלי בשבועות האחרונים של ההריון?

הטרימסטר האחרון של ההריון יכול להיות מעייף. לכל הפחות, אתה נושא עוד 20 עד 30 ק”ג של התינוק המשולב משקל הגוף. כאשר אתה ליד סוף השליש השלישי שלך, תצטרך עוד 300 קלוריות ביום. איך אתם אוכלים אותם יכול לעזור לתת לך את האנרגיה כדי לעבור את המסגרת הביתה למשלוח.

השילוב לערבב יכול לספק שילוב בריא של שני דברים שאתה צריך כדי לשמור על האנרגיה שלך: חלבון מן האגוזים ופחמימות מורכבות. הגוף שורף פחמימות לאנרגיה והם עוזרים לווסת את רמת הסוכר בדם כדי למנוע עייפות. חפש תערובת המכילה שפע של פירות יבשים.

פירות יכולים לחזק את האנרגיה שלך כי זה עשיר בסוג הטוב של פחמימות. זה גם נושא הרבה ויטמין C, וזה טוב לבריאות הכללית שלך. לקבלת דחיפה נוספת, לשלב תפוחים עם משהו המכיל חלבון, כגון גבינה או חמאת בוטנים.

גבינה – מחרוזת או גושים או פרוסות – היא מקור מצוין לחלבון. חלבון מוגבר נותן לנשים בהריון אנרגיה, אם כי יש השפעות זניחות על הבריאות הכללית של נשים או העוברים שלהם. מקורות טובים אחרים של חלבון הם חלב דל שומן, גבינת קוטג ‘ויוגורט.

חמאת בוטנים הוא מקור טוב מאוד של חלבון והוא מכיל שומן חיוני. אתה לא רוצה הרבה שומן – זה היה לשקול אותך – אבל השומן הכלול חמאת בוטנים הוא רק על הזכות אם אתה קונה את המותג הנכון. PregnancyToday ממליץ מעשנים או קרמה. חמאת בוטנים מכיל גם חומצה פולית, אשר חיוני הריון בריא.

בנוסף לאכילה של אנרגיה, אין להזניח את ההידרה בעצמך. התייבשות יכולה לגרום לעייפות כמו חלבון ופחמימות. לכוון 64 גרם של מים ביום. זה לא תמיד צריך להיות ברז או מים בבקבוק. קפה נטול קפאין או תה יכול להחליף כמה אונקיות אתה צריך לשתות כמו שאתה ליד תאריך הלידה שלך.

איך אתה אוכל יכול להשפיע על רמת האנרגיה שלך כמו מה שאתם אוכלים. אם אתה אוכל ארוחה גדולה לקראת סוף ההריון שלך, כאשר התינוק שלך לא משאיר לך הרבה מקום מלכתחילה, אתה מתמלא במהירות ובקלות. התוצאה היא תחושה איטית בעוד הגוף שלך נאבק לעכל את הכל. לאכול ארוחות קטנות, תכופים במקום זה לא לדחוף אותך עד לנקודה של אי נוחות, ולנסות להפוך אותם איזון אפילו בין חלבון ופחמימות בריא.

תערובת שביל

פרי

גְבִינָה

חמאת בוטנים

מַיִם

אכילה לאנרגיה אופטימלית