מה אתה שותה כשיש לך בחילות?

התחושה החולה שאתה מקבל כאשר הבטן שלך מוטרד יכול לעצור זמן טוב ממש על המסלולים שלה. כמה דברים עלולים לגרום לבעיה: הרעלת מזון, זיהומים, מחלות תנועה, הריון, זעזוע מוח או אפילו מצבים רפואיים חמורים כמו גידולים במוח או סרטן. לא משנה מה הסיבה, אתה רוצה להרגיש טוב יותר מהר. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא ללגום נוזלים מסוימים.

זה אולי נשמע מושך, אבל שתיית סודה לשתיה מומס במים הוא תרופה ביתית הידועה להרגיעה הקיבה. מערבבים חצי כפית לתוך 4-oz של מים, מערבבים עד מומס לחלוטין, ולשתות לאט. בדוק עם הרופא שלך לפני השימוש בתרופה זו antacid במקרה יש לך נתרן גבוה או צריך להימנע סודה לשתיה מסיבות רפואיות אחרות.

שתיית ג’ינג’ר אייל או תה ג’ינג’ר משלבת את יכולות הבטן המרגיעות של לוגמים נוזלים עם ההשפעות המרגיעות של ג’ינג’ר. ג ‘ינג’ ר, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, מומלץ בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי להפחית תסמינים בחילה הקשורים בחולי תנועה, טיפולים כימותרפיים בחילות בוקר. ג ‘ינג’ ר נחשב עשב אז זה צריך להילקח במתינות. מינון יתר עלול לגרום לשריפת לב או לשלשולים. אם יש לך אבני מרה, להימנע זנגביל.

אחר תה מלבד שורש זנגביל עשוי גם להקל על הסימפטומים של בחילות. נסה בוקעת חלקלק, פטל אדום, feverfew, ברבירי, catnip, אספסת, קמומיל, מנטה או ליקריץ תה, בהתאם להעדפותיך. כמו כן, אם הבחילה שלך היא תוצאה של שתיית אלכוהול יותר מדי, הוספת דבש לתה שלך עשוי להפחית את הסימפטומים שלך. דבש הוא חשב להאיץ חמצון בכבד, על פי היתרונות של אתר של דבש, אשר אמור להאיץ את ההתאוששות הנגאובר.

כאשר משקה קר כקרח נשמע יותר מרגיע, מרכז הבריאות למדעי הבריאות בלונדון ממליץ על לגימות קטנות של משקאות מוגזים ללא קפאין. דף הבית של הסעד ואת ריפוי טבעי “אתר, עם זאת, מציע כי פחמן עלול לגרות את הבטן או מעיים אצל אנשים מסוימים, אבל כמויות קטנות צריך להוכיח מועיל יותר מזיק.

שתיית לימונדה הוא הציע על ידי האגודה הריון האמריקאי כדי להקל על בחילה הנגרמת על ידי מחלה בבוקר. האגודה ממליצה גם שתיית כמויות קטנות של נוזלים במהלך היום ו -30 דקות לפני הארוחות, אבל לא בזמן אכילה. שתיית משקאות באיטיות וללא ערבוב פריטים חמים וקרים, אומר קליבלנד קליניק. ברור, מרקים נתרן נמוכה הם אופציה נוספת כמו נבט חיטה מעורבת במים. שימו לב לסימפטומים של התייבשות וטיפול רפואי אם הסימפטומים כוללים הקאות ונמשכים יותר מ -24 שעות.

אבקת סודה לשתייה

זַנגבִיל

תה צמחים

סודה

משקאות וטיפים אחרים