מה הם משקאות פרוביוטיים?

המילה “חיידקים” בדרך כלל מעוררת דימויים של מחלות ומחלות. המערכת החיסונית שלך פועלת כדי לשמור על חיידקים מזיקים החוצה, אבל לא כל חיידקים מהווים סכנה. חיידקים אשר לטובת בריאותך נקראים פרוביוטיקה. יצורים אלה חיים בהרמוניה במעיים שלך, למשל, והם חלק נורמלי של מערכת העיכול שלך. מזון מותסס, כגון יוגורט, מכילים פרוביוטיקה. אתה יכול גם למצוא משקאות המכילים פרוביוטיקה הוסיף.

המכונה לעתים קרובות חיידקים ידידותיים, פרוביוטיקה הם מיקרואורגניזמים חיים דומים או זהים לאלה הנמצאים באופן טבעי בגוף שלך. זה עשוי להפתיע אותך לדעת כי כמבוגר, סביר להניח שיש יותר תאים מיקרואורגניזם מאשר תאים אנושיים, על פי המרכז הארצי לרפואה משלימה ואלטרנטיבית. הגוף שלך, במיוחד בחלק התחתון של מערכת העיכול שלך, משחק מארח מושבות חיידקים מורכבים. סקר הבריאות הלאומי שנערך בשנת 2007 דורג כבעל מוצרים טבעיים מובילים להורים.

משקאות פרוביוטיים הם בדרך כלל משקאות מבוססי חלב עם עקביות דומה לחלב. יצרנים מסוימים מתייחסים משקאות פרוביוטיים שלהם כמו יוגורטים לשתייה. אתה יכול למצוא אותם במגוון רחב של טעמים בחנות המקומית שלך במעבר חלב. הם בדרך כלל מכילים תערובת של זנים פרוביוטיים. פרוביוטיקה נפוץ בשימוש בארצות הברית הם lactobacillus ו bifidobacterium. המשקה הפרוביוטי של דנונה מכיל 10 מיליארד תרבויות חיות, על פי אתר האינטרנט של החברה. משקה פרוביוטי נוסף שנקרא Yakult מכיל 8 מיליארד תרבויות חיות, על פי אתר האינטרנט שלה.

משקאות פרוביוטיים משווקים לבריאות העיכול. חיידקים ידידותיים לסייע לשמור על חיידקים מזיקים לבדוק, תורם בריאות מעיים. אנשים רבים אוכלים מזון פרוביוטי עבור בריאות כללית העיכול. פרוביוטיקה עשויה להועיל לאנשים עם מחלות עיכול כגון מחלת קרוהן ותסמונת המעי הרגיז, על פי בית הספר לרפואה של הרווארד. חלק מהנשים צורכות מזונות פרוביוטיים למניעת זיהומים בשמרים ולטיפול בהם. הורים בדרך כלל משתמשים במזון פרוביוטי כדי להילחם בשלשולים ובעיות עיכול אחרות אצל ילדיהם.

צריכת משקאות פרוביוטיים עלולה לגרום לתופעות לוואי קלות במערכת העיכול כגון גז. המעיים הרגיל מכיל 100000000000000 מיקרואורגניזמים, הרווארד בריאות פרסומים דוחות. אז, אם אתה בריא, אתה בדרך כלל לא צריך פרוביוטיקה נוספת. אם לקחת לאחרונה אנטיביוטיקה, סובלים זיהומים שמרים חוזרים או יש בעיות עיכול, לדבר עם הרופא שלך כדי לראות אם הוספת משקאות פרוביוטיים לתזונה שלך יכול לעזור. אם יש לך חוסר סובלנות לקטוז, משקאות פרוביוטיים nondairy זמינים.

רקע על פרוביוטיקה

משקאות פרוביוטיים

שימושים והטבות

דאגות בטיחות