מה הם נעלי הכדורסל הכי נוח?

כאשר מדובר ברכישת נעלי ספורט חדשות, יש לקחת בחשבון דברים רבים, כגון התאמה נכונה, תמיכה, חומר ונוחות. נעליים הולם יכול להוביל פציעות עור גירויים. אם אתה לוקח כדורסל ברצינות רוצה את הנעליים הטובות ביותר עבור הספורט, חשוב להשקיע טוב זוג נעלי כדורסל נוח בנוי היטב.

High-tops, אחד הסגנונות הפופולריים ביותר של נעלי כדורסל בשוק, לספק את התמיכה הקרסול ביותר כאשר אתה נוחת מתוך קפיצה, אשר יכול לעזור למנוע נקע בקרסול. בסביבות 68 אחוזים של שחקני NBA לבחור הנעל גבוהה גבוהה לשחק, מציין האקדמיה האמריקנית לרפואה ספורט פודיאטרי. הצד למטה של ​​גבוהה גבוהה היא כי הוא כבד יותר מאשר סגנונות אחרים ו bulkier, בגלל חומר נוסף. אם אתה שחקן מסביב או שחקן כוח, high-tops הם בחירה טובה בשבילך. בחר עבור גבוהה גבוהה כי הוא פחות מגביל, המאפשר הרגל שלך לזוז באופן טבעי, תוך מתן התאמה מאובטח. מצא גבוהה העליון המציע המתיחה מספיק, הן על העקב ואת כף הרגל, כמו גם הרבה ריפוד לספוג את ההשפעה כאשר אתה חוזר למטה לאחר קפיצה.

נעלי כדורסל אמצע העליון הן אופציה אחרת. סגנון זה מגיע רק עד הקרסול שלך, מה שאומר שהוא מציע פחות תמיכה ויציבות מאשר גבוהה גבוהה אבל הוא בדרך כלל בטוח יותר נמוך כדורסל הנעל. אמצע העליון, או שלושה רבעוני נעלי ספורט, עדיין מציע תמיכה למבנים רגל רגל לאורך כל המשחק. אם אתה לא נוח ללבוש גבוהה גבוהה, אתה שחקן מהיר שמחפש מהירות וגמישות בנעל או שאתה מתחיל שחקן כדורסל, נעל באמצע הדף עשוי להיות בחירה טובה בשבילך. נעלי כדורסל אמצע העליון שוקלות אותך נמוך יותר מאשר גבוה, אשר יכול להקל עליהם לתמרן פנימה חפש באמצע הדף עם מספיק ריפוד נקודות תמיכה סביב הרגל באמצע, מתחת לקרסול בעקב, כדי לעזור למנוע את הקרסול מ מתגלגל.

נעלי הכדורסל הנמוכות, הסוג הקל ביותר של נעלי כדורסל בשוק, צוברות פופולריות, כאשר עד 29% של שחקני כדורסל בוחרים אותן ב -2010, על פי “Podiatry Today”. זה רק מ 11 אחוזים של השחקנים לובשת נעלי כדורסל נמוכה ב -2002. ללבוש אותם יכול לעזור להאט עייפות, מאפשרים לך לנצל את המהירות שלך ואת ציר pivot בקלות רבה יותר, שכן הם מוסיפים כל כך מעט משקל על הרגליים. הנפילה הגדולה ביותר של הנעל כדורסל נמוכה נמוכה היא חוסר תמיכה בקרסול זה מציע. בחר נעלי ספורט נמוכות עם בסיס בינוני, שטוח, כדי לתת לך יציבות רבה יותר ואחיזה טובה כדי למנוע הזזה על המגרש. דפוס אדרה, וזה מה נמצא בדרך כלל על החלק התחתון של נעלי כדורסל, מציע המתיחה כדי לשמור על יציבות.

כאשר אתה מתחיל לצאת למסע שלך עבור נעלי כדורסל, הראש לחנות המתמחה נעליים אתלטי. יש הרגל שלך נמדד על ידי שותף המכירות. גם אם אתה חושב שאתה יודע מה הגודל שלך, הרגליים שלך יכול להשתנות בגודל ובצורה לאורך זמן. המדידה תעזור לכם למצוא את הנעל המתאימה ביותר. נסה על נעלי כדורסל בזמן לובש את אותם גרביים תוכל ללבוש בעת ששיחק כדורסל. לא צריך להיות מינימום של רוחב אחד האגודל של החדר מקצה הבוהן של נעלי הבוהן כדי הבוהן הארוכה ביותר שלך. לקום וללכת סביב החנות הנעליים כדי לוודא שיש הרבה מקום. אתה אמור להיות מסוגל להאריך באופן מלא את בהונות נעלי ספורט ולהרגיש בנוח בהם. לעשות כמה פיתולים ופניות, ואז לקפוץ בהם כדי לראות איך זה מרגיש.

ללבוש את נעלי הכדורסל בבית עבור תקופות קצרות של זמן בכל יום כדי לאט לשבור אותם פנימה לקחת אותם לחדר הכושר ולעשות קצת ריצה קלה בהם. התחל ללבוש אותם עבור תרגילי כדורסל, ולאחר שהם מתחילים להרגיש יותר בנוח, אתה יכול להתחיל ללבוש אותם למשחקי כדורסל. אתה לא צריך ללבוש אותם במשך תקופות זמן ארוכות או במשחק אם הם גורמים לך כאב או לובשים שלפוחיות על הרגליים. החלף את נעלי הכדורסל שלך כאשר uppers להתחיל למתוח את הנעל מתחיל להציע פחות תמיכה. מומלץ לשחקני כדורסל להחליף את נעלי הספורט שלהם במהלך עונת הכדורסל, על פי האקדמיה האמריקאית לרפואת ספורט פודיאטארית.

גבוהה נעלי כדורסל

אמצע העליון כדורסל נעליים

נעלי כדורסל נמוכות

קניות עבור נעלי כדורסל

שבירת נעלי כדורסל שלך ב