מה הן הסיבות לשיער חלש אצל נשים?

שיער חלש הוא תלונה נפוצה בקרב נשים. שיער של אישה הוא לעתים קרובות גולת הכותרת שלה, כך שכאשר הוא מתחיל להישבר ורזה זה יכול להיות חוויה מביכה. אם יש לך שיער חלש, להבין את הגורמים השונים של השיער המשתנה שלך יכול לעזור לך להיות מצויד טוב יותר הן למנוע חולשה לטפל בשיער שלך.

תסמינים של שיער חלש

כאשר יש לך שיער חלש, אתה עלול להיתקל שיער כי נשבר בקלות, וכתוצאה מכך קצוות מפוצלים ותספורת בלוי. שיער חלש יכול גם לגרום לשיער יבש, כלומר אתה סובל זיגוג ועפים. השיער שלך עשוי גם להיות מסוגל פחות להחזיק סגנון, יוצא צולע לא משנה מה מוצרים שונים אתה משתמש כדי לקבל גוף להקפיץ.

סיבות שכיחות

שיער חלש יכול להיגרם על ידי מגוון של תנאים. הראשון יכול להיות פשוט גנטיקה. אם אמא שלך סבלה עם שיער חלש, פגום בקלות, אתה עלול להיות נוטה אליו גם כן. חלק מהנזק שגורם לשיער שלך להחליש עלול להיגרם על ידי פעולות שלך. תהליכים כימיים כגון צביעה ומרגיעה יכולים לפשוט את השיער של הלחות הטבעית, ולהשאיר את השיער חלש וניתן לשבירה בקלות. ללבוש את השיער שלך בסגנונות אותו שוב ושוב יכול גם להפעיל את הלחץ על השיער, ולהשאיר אותו חלש בכמה כתמים.

מניעה היא הרפואה הטובה ביותר

טיפול בשיער שלך עם כבוד וכבוד היא אחת הדרכים הקלות ביותר לשמור על זה חזק. נסו להימנע מעיבוד כימי. אם אתה חייב צבע, להשתמש בנוסחה זמנית או קבועה ללא אמוניה, כדי לשמור על הלחות בשיער שלך. כלי עיצוב מחומם יכול גם לגרום חולשה שבירה, כך להגביל את השימוש שלך או להשתמש רק כמה חום כמו הכרחי לחלוטין כדי לקבל את הסגנון הרצוי. שוחח עם הרופא שלך על נטילת תוספי ביוטין וניאצין כדי לשמור על שיער חזק ובריא.

טיפול בשיער פגום

השיער מורכב הקראטין חלבון מת. אין לה דרך לתקן את עצמה, אפילו עם הטיפול הטוב ביותר ומוצרים. לאחר השיער שלך נחלש, זה יכול להתפשר גם את השיער החדש, בריא גדל מן הקרקפת שלך. אם אתה נתקל שבירה פיצול, בקר מעצב שלך לקצץ משם מתים לפני שהם יכולים לנסוע במעלה השיער ואת השיער שלך נזק בריא.

מתי לראות רופא

אם בעבר היה לך שיער בריא וזה הפך פתאום חלש, נוטה לנזק נוטה לשפוך, פנה לרופא. האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה מציינת ששינויים פתאומיים בשיער יכולים להיות תוצאה של מחסור בהורמונים, מחלות ומחלות אחרות הדורשות טיפול.