מה השרירים מעורבים תרגיל שורה נוטה?

תרגיל שורה נוטה יעיל לחיזוק השרירים כי למשוך את השכמות שלך יחד, מניעת גבנון של Dowager – נפוץ יותר המכונה חזרה כפוף. תרגיל זה נעשה בקלות על ספסל שטוח עם משקולות, במיוחד כאשר מכונת שורה יושבת אינו זמין. שורות נוטות נעשים שוכבים שטוח על הבטן. אם יש לך שדיים גדולים או בטן גדולה, לעשות זרוע אחת מטומטם שורות, כי התרגיל הזה כרוך את אותם השרירים.

שיקולים

הפעולות המיוצרות על ידי השרירים מתכווץ עשוי להשתנות בהתאם למיקום של הגוף שלך ואת מספר המפרקים המעורבים. לדוגמה, בעוד הפונקציה העיקרית של שריר התלת-שרירי שלך היא להאריך את המרפק, הוא גם מופעל מעט כאשר אתה במצב לעשות שורות נוטות. הראש הארוך של שריר התלת ראשי חוצה את מפרק הכתף כך שכאשר הראש הארוך חוזים, הוא מסייע למשוך את היד לכיוון הגוף.

כתף הרחבה

בשורה נוטה, ציור המשקל כלפיך עד הזרוע העליונה שלך בצד של כלוב הצלעות שלך נקרא הרחבת הכתף. היבט זה מבוצע על ידי השרירים כי לסיים בקצה העליון של עצם הזרוע שלך, חוצים את מפרק הכתף. אלה כוללים את lessimus dorsi, ראש אחורי של שריר deltoid שלך, teres העיקריים ואת הראש הארוך של התלת ראשי שלך.

נסיגה מחודשת

לסחוט את השכמות שלך יחד נקרא retraction recraction. תנועה זו מבוצעת בראש ובראשונה על ידי הסימפונות העכברוטיות, המעוינות והסיבים האמצעיים של שריר הטרפז. השרירים המעוינים מתפשטים בצורה אלכסונית משני הצוואר האחרון או עצמות עמוד השדרה הצווארית ואת ארבעת העצמות העליונות של גב השדרה או החזה עד לגבול הפנימי של כל כתף. לאחר הזרוע העליונה שלך לצד כלוב הצלעות שלך, השרירים האלה הופכים את השרירים הפעילים יותר בהשוואה לאטס, דלטואיד, טרס גדול הראש הארוך של התלת ראשי.

ייצוב כתף

ארבעה שרירים לחץ על עצם הזרוע שלך או humerus לתוך חלל מפרק הכתף כמו הזרוע שלך זז, והם נקראים קולקטיבית השרוולים השרוול השרוול. שרירים אלה לשחק תפקיד מסייע להזיז humerus שלך. שלושת השרירים העוסקים במהלך שורה נוטה כוללים את השרירים טרס, infraspinatus ו supraspinatus.