מה מאמנים לחפש שחקנים כדורגל?

שחקני הכדורגל הנבחרים הם שחקנים מושלמים. למרות שחקני כדורגל בבית הספר התיכון בדרך כלל לא יכול להשוות לאלה ששיחקו במכללה או ברמות מקצועיות, הם כבר הגיעו לרמה גבוהה של פיתוח מיומנות. כדי לשחק את המשחק ברמה גבוהה, שחקני כדורגל צריכים הרבה התניה, נהדר כישורי טיפול בכדור, אינסטינקטים פוגע והגנתי ואת האומץ לעשות מחזות גדולים כאשר המשחק על הקו.

זְרִיזוּת

מאמנים כדורגל רוצה שחקנים שיכולים לבצע תנועות מהירות על הריצה, כמו זה עוזר ללחוץ על ההגנה היריבה. כאשר שחקן יכול לרוץ במורד השדה במלוא המהירות, לחתוך לתוך לפתוח מבלי להאט, לקבל אישור ולעשות כמה מהלכים אסטרטגיים לפני ירי או לנסות ניסיון, כי השחקן הוכיח את עצמה להיות בעל ערך. מאמנים כדורגל יכול לשאול שחקנים לבצע כמה הכדור טיפול תרגילי זריזות במהלך תהליך tryout, אבל המבחן הגדול ביותר מגיע במהלך משחקים כאשר השחקנים להשתמש זריזות שלהם לזרוק את היריבים.

סיבולת

בעוד רמת המיומנות הכוללת שלך חשובה, הסיבולת יכולה להיות אפילו גורם גדול יותר. שחקני כדורגל חייבים לרוץ כל הזמן מעלה ומטה שדה כי הוא כ 100 מטר ארוכה 50 מטר רחב, ואין להם את היתרון של שיחות timeouts. הפעם היחידה שבה השעון מפסיק הוא כאשר מתרחשות פציעות. השחקנים חייבים לרוץ ולרוץ לאורך כל המשחקים כדי ליצור הזדמנויות הבקיע המטרה ולמנוע צוותים מנוגדים מ הבקיע מטרות, כך שיש סיבולת רבה היא חיונית.

כישורים פוגעניים

כדורגל הוא בדרך כלל משחק של ניקוד נמוך הנשלט על ידי הגנה ושוערים. שחקנים עם כישורי התקפה גדולים הם בעלי ערך רב למאמנים כי הם יכולים ליצור הזדמנויות פוגע עבור עצמם ואת חברי הצוות שלהם. Dribbling את הכדור בקלות הוא אחד האינדיקטורים הראשונים שחקן יש מיומנויות התקפה טובה. סימן נוסף הוא היכולת להעביר את הכדור מעל או עבר את ההגנה לחברו לקבוצה לרוץ במלוא המהירות. מעבר עם סוג זה של דיוק מאפשר לחברי הקבוצה לקבל את הכדור בצעד ולירות זריקה. שחקן התקפה עליון גם לזהות כל חולשה ההגנה יורה את הכדור במהירות ובדייקנות כדי לנצל את המצב.

הגנה על הכדור

מאמנים מחפשים שחקנים שיכולים להגן על הכדור ברגע שיש להם בעלות עליו. זה נקרא הגנה על הכדור. שחקן ספורט טוב יודע איך למקם את גופה בין המגן לבין הכדור כדי שתוכל לשמור על החזקה. זה בדרך כלל מעיד על האינסטינקטים התחרותיים החזקים ואת היכולת להתמודד עם הכדור היטב עם שתי הרגליים.