מידע על תזונה וקטורית

דגנים וקטוריים, הידוע יותר במדויק כמו החלפת וקטור ארוחה, הוא דגנים מ Kellogg זה המפורסם יותר מאשר דגני בוקר, והוא ארוחה שלמה בקערה. וקטור מכיל חיטה מלאה חיטה, אורז וקמח אורז, חלבון סויה, מלח, קינמון, קיצור, שמן צמחי, שיבולת שועל שלמה, לציטין סויה. זה ממותק עם סוכר, דבש, מולסה סירופ מאלט שעורה, והוא מכיל תרכובות מלאכותיות המספקים טעם וצבע. Hydroxytoluene butylated נכלל כחומר משמר. BHT הוא תרכובת שנוי במחלוקת כי כמה מבקרים חוששים עשויים לתרום לסרטן.

מנה 55 גרם של וקטור ללא חלב, אשר שווה בערך 1 1/4 כוסות, מכיל 215 קלוריות. כ 25.2 קלוריות אלה יש 2.8 גרם של שומן סה”כ. רוב השומן, כ -1.5 גרם, הוא לב בריא, שומן רב בלתי רווי ו -1.4 גרם של חומצה לינולאית, סוג של חומצת שומן מסוג אומגה 6 שעשויים לסייע בבריאות המוח. וקטור מכיל כמות זעירה של שומן רווי ולא כולסטרול למנה.

כל 1 1/4 כוס של וקטור יבש מספק 5.5 גרם של חלבון. זה כמעט כמו חלבון כמו שאתה מקבל מאכילת ביצה אחת שלמה, או על 9.8 אחוזים של חלבון יומי הדרישה לגברים כמעט 12 אחוז ההמלצה חלבון לנשים. למעט סויה הוסיף, את החלבון כי וקטור מספק אינו שלם, אז אתה צריך להשלים אותו לאורך כל היום עם אחרים או בעלי חיים מבוססי חלבון מקורות.

מתוך 44 גרם של פחמימות הכלול מנה של וקטור, 11 גרם הם פשוטים sugars הוסיף כגון פרוקטוז גלוקוז. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן ממליצים שתגביל את צריכת הסוכרים הנוספים שלך ככל האפשר. וקטור הוא, עם זאת, מקור טוב של סיבים תזונתיים, עם 3.2 גרם בכל 1 1/4 כוס. עבור גבר, זה 9 אחוזים של צריכת סיבים היומי המומלץ שלו, עבור אישה, זה 11 אחוזים של הצרכים היומיומיים שלה.

וקטור מועשר ומבוצר עם מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים. חומרים מזינים מועשרים הם אלה שאבדו במהלך עיבוד כי היצרן החליף, כגון ויטמיני B כמו ניאצין. במקרה זה, חומרים מזינים מועשרים, כולל ברזל, ויטמין D ונחושת, לא היו נוכחים בכמויות משמעותיות במזון המקורי ונכללו במהלך ייצור וקטור. עבור מבוגר על דיאטה 2,000 קלוריות, מנה של וקטור הוא מקור מצוין של מנגן, ביוטין, יוד, אבץ, חומצה פולית וויטמינים C ו- E.

מבוגרים בריאים צריך לא יותר מ 2,300 מיליגרם של נתרן בכל יום. 1 1/4 כוס המשרתים של וקטור יבש יש 220 מיליגרם של נתרן, סכום הממלא 9.5 אחוז של מגבלה זו. אם אתה על דיאטה מוגבלת נתרן יכול לקבל רק 1500 מיליגרם של נתרן ליום, וקטור היה חשבון עבור 15 אחוזים של הגבלה היומית שלך בכל מנה. אם אתה מודאג לגבי צריכת הנתרן שלך, לאכול וקטור במתינות.

דל בשומן

גבוהה בחלבון

עשיר בסוכרים וסיבים

צפוף בתוספת ויטמינים ומינרלים

מלא סודיום