נעלי ההליכה הטובות ביותר לשיער

אין גישה אחת בגודל מתאים לכל למצוא את נעלי ההליכה הטובות ביותר. אם אתם בין אותם אנשים אשר supinate – כלומר את הרגליים להתגלגל החוצה עם כל צעד – זה יכול להיות אפילו יותר קשה למצוא נעל תומכת. עמידות, נוחות ותמיכה קשת הם תכונות קריטיות נעלי הליכה שלך חייב להיות לך לשמור על הליכה ארוכה יותר, מהר יותר וחזק יותר.

מתגלגל

מאחר שהליכה, ריצה וקפיצה הן תנועות טבעיות לרוב האנשים, המנגנונים הנדרשים לביצוע תנועות אלה נדירות. עם זאת, הרגליים לקחת כמות עצומה של מתח מפעילויות אלה פשוט. מיקום רגל תקין, הפצת המשקל באופן שווה לאורך הרגל, מסייע לשמור על נוחות בעת ביצוע כל אחד מהם. כאשר אתה supinate, את הרגליים רול החוצה, כך עודף משקל הוא זז החוצה outsides של הרגליים. זה יכול לגרום כאב ופציעה. על פי מפלסים רגל, supination הוא נדיר מאוד. פחות מ -10% מהאנשים סובלים מהמצב. זה הנפוץ ביותר אצל אנשים שיש להם קשתות גבוהות מאוד.

הישאר הקורס

אם אתה supinate, את הקצוות החיצוניים של נעלי הליכה שלך עלול להתבלות במהירות. הצעד של נעלי ההליכה שלך עלול להיות חשוף, אשר יכול לתרום להחליק ונופל. בנוסף, מחוץ midsole שלך ​​עשוי להיות שחוק דרך, אשר יכול לגרום לא רק קר ואפילו רטוב הרגליים אבל פחות תמיכה קשת. נעליים בעלות סוליות עבות עם תלתלים עמוקים הן נעלי הליכה עמידות לסובסטרטים. במהלך השנים, כמה יצרני נעליים רצים הציעו נעליים שבהן החלק החיצוני של המצעון היה צפוף יותר מאשר במחצית. ייתכן שפודיאטריסט יוכל לכוון אותך לעבר מקור לנעליים כאלה.

תמיכה הרגליים שלך

Supination יכול לגרום מגוון של פציעות וסיבוכים, כולל ברגל, ברכיים וכאב בירך. אם אתה רוצה להישאר פעיל ללא כל כאבים וכאבים, הנעליים שלך צריך תמיכה מובנית קשת לתקן את supination. מנגנונים אלה מספקים אזורי ריפוד וריפוד נוספים לספיגת זעזוע ההליכה. כפות רגליים מוגזמות מתגלגלות פנימה פנימה. נעליים שאינן תכונה הגנה נגד pronation עשוי להיות מועיל עבור supinators. בדרך כלל הנעליים האלה מתוארים כמו נייטרלי תכונה אחת צפיפות midsoles ו נמשך מעוקל.

הוסף קצת נוחות

נוחות היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעת בחירת נעלי הליכה. לא רק הנעל צריכה להיות עמיד לספק תמיכה מתקנת על המצב שלך, זה חייב להתאים כראוי, כך שאתה יכול ללכת כל עוד אתה רוצה. כאשר מנסים על נעלי הליכה, לטייל סביב חנות הנעליים כדי לראות איך הם מרגישים. ודא כי אורך הנעל שלך הוא שטח האגודל מן הבוהן הארוכה שלך עד סוף הנעל כך הרגליים לא דחוסים הנעל. לקבלת התמיכה הטובה ביותר, במיוחד עבור supinators, החלק הרחב ביותר של הנעל צריך לחבק את החלק הרחב ביותר של הרגל שלך בנוחות לתת את החלק החיצוני של הרגל שלך תמיכה נוספת.