תוכנית אימון הביתה

חברת כושר Weider מציעה שני חדרי כושר ביתיים המאפשרים לכם ליצור אימון התנגדות, סיבולת שרירים או שגרות אימון אירובי. X- פקטור בית כושר הוא מכונת התנגדות מתקדמת המשתמשת גלגלות מתן עד 210 ק”ג. של התנגדות, בעוד מועדון 8980 W מכונה משתמשת גלגלות וערימות משקל לספק עד 175 ק”ג. של התנגדות. אתה יכול ליצור אימונים המותאמים לצרכים שלך על בסיס כמה משקל או התנגדות אתה משתמש.

שיקולים

לפני תכנון אמון עבור כושר בבית Weider, שקול את הבריאות ואת מטרות הכושר. מטרות הבריאות יכללו תרגיל אירובי כדי לשפר את רמת הכולסטרול בדם ואת יכולת הלב. יעדי הכושר יכללו שיפור סיבולת השרירים וסבולת הלב וכלי הדם. ירידה במשקל מטרות סביר להניח דורשים התעמלות אירובית. פיתוח גוף יתמקד במשקל כבד או תרגילי התנגדות גבוהה. ייתכן שתרצה להשיג יותר ממטרה אחת, כך דרגה את היעדים לפי סדר חשיבות.

שריר בניין אמון התוכנית

השתמש יותר משקל או התנגדות גבוהה יותר לבנות שריר עם כושר בבית Weider. תוכנית האימון שלך צריכה לכלול ביצוע אחת או שתי קבוצות של מעליות באמצעות 60 עד 80 אחוז מהמשקל או ההתנגדות המקסימלית שלך, ולאחר מכן ביצוע שתיים עד שלוש קבוצות באמצעות המקסימום. בצע שלוש עד חמש חזרות של תרגיל, ולקחת 2-3 דקות בין קבוצות. בצע שלושה עד חמישה סטים של תרגיל אחד לפני המעבר לשלב הבא. השרירים גדלים ככל שהם לתקן את הנזק שאתה עושה במהלך הרמת משקולות, אז לקחת 24 עד 48 שעות בין האימונים. שקול לסירוגין האימון העליון ואת הגוף התחתון.

תוכנית אימון סיבולת שריר

אם אתה משתתף בספורט, אתה רוצה להתאמן סיבולת שרירים, אשר מאפשר לך להשתמש בשרירים שלך לתקופות זמן ארוכות יותר, ולא רק אחד או מעליות מרים. לעשות זאת על ידי הקטנת ההתנגדות על חדר כושר Weider 40 עד 70 אחוז המקסימום שלך ולהגדיל את מספר חזרות לכל סט שמונה עד 12, בהתאם לרמת ההתחלה שלך. יצירת תוכנית אימון אימון מעגל על ​​ידי ביצוע תרגילים מרובים במהלך במהלך האימון שלך, לוקח רק הפסקה של דקה בין קבוצות. חדר כושר בבית Weider מאפשר לך לבצע תרגילים מוכרים רבים כגון תלתלים biceps, לחיצות חזה, הרחבות תלת הרכבות, מושך לאט ועפים.

תוכנית אימון אירובי

אתה יכול ליצור אימון אירובי באמצעות חדר כושר בבית Weider באמצעות התנגדות קטנה או משקל ועבודה בקצב מהיר יותר. בנוסף שריפת קלוריות ושיפור קיבולת הלב וכלי הדם שלך, אתה תהיה שריר הטון. בצע אירובי אמון באמצעות הגדרות התנגדות המאפשרים לך להמשיך לעבוד ללא הפסקה במשך 30 דקות או יותר. אתה יכול לקחת הפסקות קצרות כאשר אתה משנה את התרגילים או הגדרות המכשיר או המיקום שלך על המכונה. להעלות את קצב הלב עד שאתה נושם קשה אבל הם עדיין מסוגלים לדבר.

מתחמם ומקרר

לא משנה איזה סוג של אמון אתה עושה על חדר כושר בבית Weider, להתחיל עם להתחמם כי להשתמש מעט או ללא התנגדות להרים בהדרגה את קצב הלב, למתוח את השרירים שלך ולהביא יותר דם וחמצן כדי cardiorespiratory את המערכת. זה יעזור ליצור אימונים טובים יותר, על פי מחבר הכושר ואת הביצועים מאמן בריאן מק. לסיים את כל האימון עם מגניב למטה המורכב בהדרגה תנועות השרירים. זה יסייע למנוע את הדם של איגום בשרירים שלך ולעזור להפחית נוקשות וכאב מאוחר יותר. לאחר קצב הלב שלך הלך מתחת 100 פעימות לדקה או שאתה הפסיק לנשום קשה, למתוח את השרירים שבהם השתמשת כדי לעזור להפחית נוקשות מאוחר יותר ולשפר את הגמישות.